ПРОТОКОЛ № 6 засідання стипендіальної комісії факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова

Деталі

ПРОТОКОЛ № 6

засідання стипендіальної комісії

факультету спеціальної та інклюзивної освіти

НПУ імені М.П. Драгоманова

від 03 липня 2019 р.

ПРИСУТНІ: Декан ФСІО професор Шеремет М.К., заступник декана з навчально-методичної роботи професор Федоренко С.В., заступник декана з наукової роботи доцент Афузова Г.В., заступник декана з виховної роботи доцент Чепурна Л.Г., голова первинної профспілкової організації студентів факультету Ольховик Т. В., заступник голови первинної профспілкової організації студентів факультету Кравчук А.В., голова студентського парламенту ФСІО Мокроусова А.А., заступник голови студентського парламенту ФСІО Юківська А.М., голова студентського наукового товариства факультету Власенко К.Є., заступник голови студентського наукового товариства факультету Казидуб К.В., секретар деканату Васильченко Д.Г.

СЛУХАЛИ:

Про призначення академічних стипендій студентам факультету спеціальної та інклюзивної освіти на підставі сформованих рейтингів за результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії 2018-2019 н.р.

Заступники декана доповіли, що на 2 курсі за спеціальністю "Спеціальна освіта" за державним замовленням навчаються – 50 осіб. Встановлено ліміт стипендіатів – 23 особи, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією (якщо їх рейтинговий бал 90 і вище).

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

2 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Кількість бюджетних місць: 50, ліміт стипендіатів становить 23 особи, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
  Козуліна Ксенія Леонідівна 87.35
  Мельничук Анна Олександрівна 86.53
  Деменко Анастасія Володимирівна 84.55
  Заречук Оксана Михайлівна 83.20
  Вареник Анна Олександрівна 83.00
  Феногенова Аліна Миколаївна 81.07
  Кут Андріана Юріївна 81.00
  Денисюк Анна Вікторівна 80.88
  Фінчук Євгенія Володимирівна 80.47
  Гнип Анастасія Ігорівна 80.10
  Інгор Марія Сергіївна 80.08
  Ступницька Ярослава Вікторівна 79.53
  Скрипник Тетяна Василівна 79.53
  Сачко Марія Владиславівна 78.78
  Жваненко Оксана Олександрівна 78.35
  Дмитерко Вікторія Олексіївна 77.90
  Бондаренко Марина Юріївна 76.13
  Хоц Віталіна Анатоліївна 75.68
  Фількевич Анастасія Русланівна 75.32
  Кримська Софія Олександрівна 75.13
  Гвоздьова Карина Валеріївна 74.23
  Польова Дарина Сергіївна 73.94
  Бенца Олександра Юріївна 73.85
Залишились поза лімітом стипендіатів
  Герасимович Богдана Василівна 72.82
  Яницька Юліана Петрівна 72.63
  Параца Наталія Ігорівна 71.03
  Шмигальова Анастасія Юріївна 70.67
  Сніжкова Юлія Олегівна 70.65
  Засунько Олена Олександрівна 70.21
  Притуляк Олександра Юріївна 69.44
  Ващук Наталія Олегівна 69.10
  Карпюк Ірина Володимирівна 68.33
  Ковальова Валентина Вікторівна 68.18
  Махрова Єлизавета Романівна 68.07
  Хом`як Анастасія Юріївна 68.05
  Гвоздецька Юлія Олександрівна 67.66
  Крупка Олександра Ігорівна 67.31
  Дубчак Любов Вікторівна 67.29
  Мацюк Дарина Степанівна 67.11
  Агапова Антоніна Дмитрівна 66.93
  Коротаєв Нікіта Віталійович 66.51
  Безуса Ірина Анатоліївна 66.47
  Шестопал Олександра Петрівна 65.95
  Долінос Валерія Вадимівна 64.78
  Лебідь Ангеліна Володимирівна 63.30
  Музика Дарина Олегівна 63.09
  Рискіна Марія Михайлівна 62.12
  Долга Анастасія Віталіївна 61.79

2 курс

Спеціальність "Психологія"

Кількість бюджетних місць: 5, ліміт стипендіатів становить 2 особи, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
     1. Волкова Вероніка Вадимівна 81.62
2. Притула Ірина Романівна 78.99
Залишились поза лімітом стипендіатів
3. Липчак Наталія Олександрівна 76.19
4. Новицька Людмила Петрівна 63.54
5. Прокопчук Євгенія Вікторівна 62.23

Заступники декана доповіли, що на 3 курсі за спеціальністю "Спеціальна освіта" за державним замовленням навчаються – 60 осіб. Встановлено ліміт стипендіатів – 27 осіб, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією (якщо їх рейтинговий бал 90 і вище).

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

3 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Кількість бюджетних місць: 60, ліміт стипендіатів становить 27 особи, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
  Паньків Діана Миколаївна 89.45
  Дімова Галина Володимирівна 86.57
  Писаренко Марія Миколаївна 86.50
  Ткачук Ірина Володимирівна 85.66
  Ольховик Тетяна Володимирівна 83.20
  Пашко Тетяна Анатоліївна 83.13
  Гульчук Олена Василівна 83.07
  Ахмедова Ярослава Анатоліївна 82.79
  Радіонова Анна Володимирівна 82.69
  Климюк Тетяна Олександрівна 82.46
  Фін Ліна Євгенівна 82.21
  Павлюк Єлизавета Олександрівна 82.21
  Потрогош Анастасія Михайлівна 81.90
  Швець Софія Ярославівна 81.36
  Холоденко Марічка Вадимівна 81.12
  Мельничук Ольга Романівна 80.08
  Грабовецька Тетяна Олександрівна 79.70
  Нікулін Єгор Олегович 79.66
  Каданцева Тетяна Віталіївна 79.20
  Мамедова Сабіна Фадагатівна 79.02
  Воропай Дарина Олександрівна 78.38
  Кириленко Тетяна Василівна 78.00
  Гололобова Аліна Юріївна 77.89
  Форманчук Юлія Миколаївна 77.12
  Луханіна Катерина Русланівна 76.50
  Лінська Тетяна Миколаївна 76.41
  Гібелінда Крістіна Русланівна 76.41
Залишились поза лімітом стипендіатів
  Султанова Марина Олегівна 76.41
  Власенко Катерина Євгенівна 75.77
  Корпош Марія Михайлівна 75.54
  Лудан Яна Петрівна 75.29
  Кудіна Марія Володимирівна 74.92
  Безрука Божена-Марія Богданівна 74.70
  Поломаренко Крістіна Сергіївна 74.64
  Країло Анастасія Василівна 74.59
  Ільніцька Валентина Олегівна 74.48
  Донченко Андрій Миколайович 74.17
  Слободенюк Лілія Русланівна 73.15
  Немченко Олена Сергіївна 73.11
  Зайцева Тетяна Дмитрівна 73.05
  Бабкевич Владислава Юріївна 73.01
  Гуща Марія Іванівна 72.72
  Сторчак Тетяна Іванівна 72.00
  Ворнік Дарина Русланівна 71.82
  Дигало Анна Олександрівна 70.76
  Шкворець Анна Сергіївна 69.98
  Самаріна Олена Вячеславівна 69.71
  Шаповалова Аліна Максимівна 68.40
  Клепач Дарина Олександрівна 67.51
  Василишина Яна Юріївна 67.28
  Васянович Владлена Володимирівна 67.17
  Коверсун Марія Сергіївна 67.16
  Москаленко Аліна Олексіївна 66.54
  Задорожна Валентина Віталіївна 64.69
  Попів Ірина - Діана Володимирівна 62.44
  Залозна Яна Миколаївна 61.84
  Мокроусова Анна Андріївна 59.46
  Таланчук Євген Костянтинович 57.71
  Рибаченко Ірина Миколаївна 55.53

3 курс

Спеціальність "Психологія"

Кількість бюджетних місць: 10, ліміт стипендіатів становить 5 осіб, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
  Стукало Наталія Юріївна 86.94
  Сіренко Анна Олексіївна 85.75
  Григоренко Злата Максимівна 84.64
  Мудріцька Юлія Євгеніївна 84.33
  Щербак Євгеній Олександрович 84.16
Залишились поза лімітом стипендіатів
  Чаплінська Інна Сергіївна 83.89
  Казидуб Катерина Володимирівна 82.05
  Ярмолич Аня Володимирівна 80.65
  Чумак Маргарита Юріївна 66.33
  Мельниченко Ольга Володимирівна 61.11

Заступники декана доповіли, що на 4 курсі за спеціальністю "Спеціальна освіта" за державним замовленням навчаються – 97 особи. Встановлено ліміт стипендіатів – 44 осіб, в тому числі 0 особа з підвищеною стипендією (якщо їх рейтинговий бал 90 і вище).

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

4 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Кількість бюджетних місць: 97, ліміт стипендіатів становить 44 особи, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
  Вискребенцева Вероніка Анатоліївна 87.28
  Тепаленко Анастасія Олегівна 85.43
  В`язовик-Миріна Катерина Костянтинівна 85.38
  Щербина Марина Олегівна 84.79
  Королюк Анастасія Олександрівна 84.64
  Кельман Мар`яна Василівна 84.59
  Білан Ірина Юріївна 84.56
  Харб Лінда Аліївна 84.46
  Гуценко Марія Олександрівна 84.28
  Слісарчук Анжела Олегівна 84.13
  Бушуєва Марія Сергіївна 84.04
  Пилипака Алла Сергіївна 83.94
  Шепелюк Марія Анатоліївна 83.82
  Кравченко Катерина Сергіївна 83.42
  Скришевська Ольга Андріївна 83.40
  Іващук Анна Андріївна 83.40
  Бессараб Юлія Ігорівна 83.26
  Вискребенцева Вікторія Анатоліївна 83.23
  Романко Олександра Сергіївна 83.13
  Пищолка Ольга Олександрівна 82.88
  Скопенко Дар`я Олександрівна 82.52
  Лихасенко Вікторія Ігорівна 82.42
  Сябрюк Єлизавета Володимирівна 82.34
  Яцимон Анна Віталіївна 82.20
  Сергієнко Катерина Петрівна 81.72
  Смородська Марія Віталіївна 81.41
  Бодаєва Наталія Олександрівна 81.38
  Шовкун Анастасія Віталіївна 81.36
  Новаковська Катерина Дмитрівна 81.31
  Ігнат Катерина Степанівна 81.24
  Козлова Кіра Сергіївна 81.00
  Рудюк Дарина Олегівна 80.66
  Сапак Яна Сергіївна 80.55
  Веселовська Тетяна Сергіївна 80.35
  Левченко Яна Ігорівна 80.13
  Плеса Тетяна Іванівна 80.11
  Сліпенко Тетяна Валентинівна 79.88
  Лех Катерина В`ячеславівна 79.68
  Мелещук Анастасія Володимирівна 79.54
  Луцик Яна Олександрівна 79.47
  Руденко Аріна Юріївна 79.37
  Фарина Оксана Володимирівна 79.03
  Мурга Дарина Дмитрівна 78.88
  Романенко Іванна Вікторівна 78.69
Залишились поза лімітом стипендіатів
  Тищенко Людмила Вікторівна 78.54
  Сухарська Ірина Ігорівна 78.35
  Сокол Антон Сергійович 78.21
  Чайка Дар`я Олександрівна 77.88
  Юришинець Тамара Василівна 77.60
  Пірова Тетяна Олександрівна 74.46
  Слюсарчук Надія Анатоліївна 77.44
  Гелета Лариса Юріївна 77.35
  Горленко Олена Олександрівна 76.95
  Сябрюк Катерина Володимирівна 76.65
  Вітченко Павло Андрійович 76.61
  Новіцька Марія Віталіївна 76.36
  Зоценко Богдана Сергіївна 75.99
  Федоренко Світлана Георгіївна 74.22
  Івасенко Вероніка Олександрівна 73.93
  Новобранець Юлія Сергіївна 73.19
  Журавель Дарина Дмитрівна 73.05
  Щербина Оксана Василівна 73.01
  Юрченко Лілія Юріївна 72.73
  Кісілєвська Юлія Андріївна 72.68
  Силенко Любов Василівна 72.50
  Дідик Христина Олегівна 72.46
  Краснянська Марія Юріївна 72.26
  Зіньковська Світлана Юріївна 72.04
  Волощенко Вікторія Юріївна 71.90
  Крапив`янська Вікторія Андріївна 71.72
  Крисюк Наталія Михайлівна 71.63
  Максименко Анастасія Сергіївна 70.71
  Рокоча Олександра Олександрівна 70.42
  Кищук Анастасія Іванівна 69.63
  Ліра Аліна Вікторівна 69.58
  Рудковська Аліна Юріївна 69.26
  Штоколова Анна Мирославівна 68.27
  Галезник Анна Олексіївна 67.68
  Кожанова Аліна Володимирівна 67.51
  Іващенко Марина Сергіївна 67.29
  Ткаченко Олена Сергіївна 67.04
  Дубіцька Світлана Олегівна 66.96
  Федорова Марія Іванівна 66.41
  Леончик Софія Іванівна 66.29
  Миколенко Марина Олександрівна 66.24
  Пампура Вероніка Миколаївна 65.73
  Чорноморченко Анна Леонідівна 64.83
  Могильченко Катерина Олександрівна 62.88
  Мельниченко Інна Іванівна 62.16
  Шарпило Алла Сергіївна 62.05
  Агабекян Єлизавета Геворгівна 60.74
  Кладько Владислава Сергіївна 60.44
  Сінаєвська Вікторія Володимирівна 60.32
  Фесенко Ганна Борисівна 59.09
  Музиленко Ірина Володимирівна 58.92
  Рижкова Анастасія Олегівна 55.03

4 курс

Спеціальність "Психологія"

Кількість бюджетних місць: 14, ліміт стипендіатів становить 6 осіб, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
  Павлєєв Віталій Олегович 85.34
  Виборнова Єлизавета Андріївна 82.01
  Цимбалюк Анастасія Олексіївна 81.19
  Калита Марія Сергіївна 81.16
  Луніна Надія Олександрівна 80.07
  Бігун Анастасія Русланівна 79.96
Залишились поза лімітом стипендіатів
  Шишута Орися Миколаївна 77.90
  Савош Іванна Віталіївна 77.34
  Куцова Маргарита Олегівна 75.36
  Пшава Анжела Анатоліївна 69.25
  Щербина Олена Валеріївна 66.84
  Гуртовенко Тетяна Олексіївна 66.12
  Голубецький Артем Сергійович 64.93
  Грачов Борис Олександрович 60.41

Заступники декана доповіли, що на ІІ курсі ступінь «Магістр» за спеціальністю "Спеціальна освіта" на навчання за державним замовленням зараховано – 38 осіб. Встановлено ліміт стипендіатів – 17 осіб, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією (якщо їх рейтинговий бал 90 і вище).

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

2 курс

Ступінь «Магістр»

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Кількість бюджетних місць: 38, ліміт стипендіатів становить 17 особи, в тому числі 1 особа з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
  Білощена Дарія Миколаївна 91.28
  Бойко Тетяна Максимівна 86.46
  Коломієць Анастасія Вікторівна 86.23
  Войтюк Вікторія Вікторівна 85.01
  Підлужна Вероніка Сергіївна 84.93
  Хоружая Арина Олександрівна 84.90
  Іванова Наталія Павлівна 84.02
  Талалай Інна Юріївна 83.78
  Кривонос Марія Олександрівна 83.59
  Ковтун Наталія Андріївна 82.99
  Гетьман Анастасія Андріївна 82.78
  Мухоїд Олеся Вікторівна 82.67
  Грінько Катерина Олександрівна 82.58
  Кухарчук Тетяна Анатоліївна 82.44
  Артемчук Марія Андріївна 82.24
  Марченко Ірина Анатоліївна 81.92
  Данільченко Аліна Русланівна 81.92
Залишились поза лімітом стипендіатів
  Гламазда Катерина Сергіївна 81.63
  Савчук Мар`яна Володимирівна 81.62
  Березіна Ольга Ігорівна 80.89
  Рожко Оксана Сергіївна 80.65
  Волкова Вікторія Юріївна 80.62
  Никитенко Тетяна Сергіївна 80.33
  Кочугура Дарина Олександрівна 80.28
  Таргоня Таїсія Павлівна 80.00
  Кикоть Ірина Євгенівна 79.31
  Чадченко Лілія Романівна 79.12
  Єлькіна Анна Олександрівна 78.73
  Сова Ірина Олександрівна 77.29
  Мельничук Анна Олександрівна 75.78
  Єрмакова Наталія Володимирівна 75.65
  Капітоненко Анастасія Андріївна 75.42
  Міщенко Яна Юріївна 74.52
  Мариніч Марія Іванівна 72.80
  Коваленко Валерія Володимирівна 72.17
  Колодій Тетяна Василівна 71.55
  Кордолевська Анастасія Володимирівна 69.42
  Дишко Тетяна Петрівна 57.24

2 курс

Ступінь «Магістр»

Спеціальність "Психологія"

Кількість бюджетних місць: 11, ліміт стипендіатів становить 5 осіб, в тому числі 1 особа з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
  Волинець Єлизавета Василівна 91.05
  Гаркава Аліна Анатоліївна 85.40
  Лазько Аліна Олександрівна 84.61
  Холкіна Анна Олександрівна 83.64
  Машовець Марія Костянтинівна 80.06
Залишились поза лімітом стипендіатів
  Скубко Юлія Олегівна 79.32
  Голиця Марина Олексіївна 77.84
  Ліщенко Валентина Валеріївна 76.14
  Коптюк Світлана Олександрівна 74.25
  Шевченко Олеся Олександрівна 73.41
  Яценко Антон Михайлович 73.32

УХВАЛИЛИ:

відповідно до Порядку призначення і виплати стипендій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 року №882 «Питання стипендіального забезпечення» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1050) та Положення про стипендіальне забезпечення студентів, аспірантів і докторантів НПУ імені М.П.Драгоманова, затвердженого на засіданні Вченої ради 26червня 2018 року, протокол№14,

Призначити академічну стипендію з 01 липня 2019 року студентам факультету спеціальної та інклюзивної освіти на підставі сформованих рейтингів за результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії:

2 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

№ з/п ПІБ Сума стипендії
  Козуліна Ксенія Леонідівна 1660
  Мельничук Анна Олександрівна 1660
  Деменко Анастасія Володимирівна 1660
  Заречук Оксана Михайлівна 1660
  Вареник Анна Олександрівна 1660
  Феногенова Аліна Миколаївна 1660
  Кут Андріана Юріївна 1660
  Денисюк Анна Вікторівна 1660
  Фінчук Євгенія Володимирівна 1660
  Гнип Анастасія Ігорівна 1660
  Інгор Марія Сергіївна 1660
  Ступницька Ярослава Вікторівна 1660
  Скрипник Тетяна Василівна 1660
  Сачко Марія Владиславівна 1660
  Жваненко Оксана Олександрівна 1660
  Дмитерко Вікторія Олексіївна 1660
  Бондаренко Марина Юріївна 1660
  Хоц Віталіна Анатоліївна 1660
  Фількевич Анастасія Русланівна 1660
  Кримська Софія Олександрівна 1660
  Гвоздьова Карина Валеріївна 1660
  Польова Дарина Сергіївна 1660
  Бенца Олександра Юріївна 1660

2 курс

Спеціальність "Психологія"

№ з/п ПІБ Сума стипендії
     1. Волкова Вероніка Вадимівна 1300
2. Притула Ірина Романівна 1300

3 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

№ з/п ПІБ Сума стипендії
  Паньків Діана Миколаївна 1660
  Дімова Галина Володимирівна 1660
  Писаренко Марія Миколаївна 1660
  Ткачук Ірина Володимирівна 1660
  Ольховик Тетяна Володимирівна 1660
  Пашко Тетяна Анатоліївна 1660
  Гульчук Олена Василівна 1660
  Ахмедова Ярослава Анатоліївна 1660
  Радіонова Анна Володимирівна 1660
  Климюк Тетяна Олександрівна 1660
  Фін Ліна Євгенівна 1660
  Павлюк Єлизавета Олександрівна 1660
  Потрогош Анастасія Михайлівна 1660
  Швець Софія Ярославівна 1660
  Холоденко Марічка Вадимівна 1660
  Мельничук Ольга Романівна 1660
  Грабовецька Тетяна Олександрівна 1660
  Нікулін Єгор Олегович 1660
  Каданцева Тетяна Віталіївна 1660
  Мамедова Сабіна Фадагатівна 1660
  Воропай Дарина Олександрівна 1660
  Кириленко Тетяна Василівна 1660
  Гололобова Аліна Юріївна 1660
  Форманчук Юлія Миколаївна 1660
  Луханіна Катерина Русланівна 1660
  Лінська Тетяна Миколаївна 1660
  Гібелінда Крістіна Русланівна 1660

3 курс

Спеціальність "Психологія"

№ з/п ПІБ Сума стипендії
  Стукало Наталія Юріївна 1300
  Сіренко Анна Олексіївна 1300
  Григоренко Злата Максимівна 1300
  Мудріцька Юлія Євгеніївна 1300
  Щербак Євгеній Олександрович 1300

4 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

№ з/п ПІБ Сума стипендії
  Вискребенцева Вероніка Анатоліївна 1660
  Тепаленко Анастасія Олегівна 1660
  В`язовик-Миріна Катерина Костянтинівна 1660
  Щербина Марина Олегівна 1660
  Королюк Анастасія Олександрівна 1660
  Кельман Мар`яна Василівна 1660
  Білан Ірина Юріївна 1660
  Харб Лінда Аліївна 1660
  Гуценко Марія Олександрівна 1660
  Слісарчук Анжела Олегівна 1660
  Бушуєва Марія Сергіївна 1660
  Пилипака Алла Сергіївна 1660
  Шепелюк Марія Анатоліївна 1660
  Кравченко Катерина Сергіївна 1660
  Скришевська Ольга Андріївна 1660
  Іващук Анна Андріївна 1660
  Бессараб Юлія Ігорівна 1660
  Вискребенцева Вікторія Анатоліївна 1660
  Романко Олександра Сергіївна 1660
  Пищолка Ольга Олександрівна 1660
  Скопенко Дар`я Олександрівна 1660
  Лихасенко Вікторія Ігорівна 1660
  Сябрюк Єлизавета Володимирівна 1660
  Яцимон Анна Віталіївна 1660
  Сергієнко Катерина Петрівна 1660
  Смородська Марія Віталіївна 1660
  Бодаєва Наталія Олександрівна 1660
  Шовкун Анастасія Віталіївна 1660
  Новаковська Катерина Дмитрівна 1660
  Ігнат Катерина Степанівна 1660
  Козлова Кіра Сергіївна 1660
  Рудюк Дарина Олегівна 1660
  Сапак Яна Сергіївна 1660
  Веселовська Тетяна Сергіївна 1660
  Левченко Яна Ігорівна 1660
  Плеса Тетяна Іванівна 1660
  Сліпенко Тетяна Валентинівна 1660
  Лех Катерина В`ячеславівна 1660
  Мелещук Анастасія Володимирівна 1660
  Луцик Яна Олександрівна 1660
  Руденко Аріна Юріївна 1660
  Фарина Оксана Володимирівна 1660
  Мурга Дарина Дмитрівна 1660
  Романенко Іванна Вікторівна 1660

4 курс

Спеціальність "Психологія"

№ з/п ПІБ Сума стипендії
  Павлєєв Віталій Олегович 1300
  Виборнова Єлизавета Андріївна 1300
  Цимбалюк Анастасія Олексіївна 1300
  Калита Марія Сергіївна 1300
  Луніна Надія Олександрівна 1300
  Бігун Анастасія Русланівна 1300

2 курс

Ступінь «Магістр»

Спеціальність "Спеціальна освіта"

№ з/п ПІБ Сума стипендії
  Білощена Дарія Миколаївна 2416
  Бойко Тетяна Максимівна 1660
  Коломієць Анастасія Вікторівна 1660
  Войтюк Вікторія Вікторівна 1660
  Підлужна Вероніка Сергіївна 1660
  Хоружая Арина Олександрівна 1660
  Іванова Наталія Павлівна 1660
  Талалай Інна Юріївна 1660
  Кривонос Марія Олександрівна 1660
  Ковтун Наталія Андріївна 1660
  Гетьман Анастасія Андріївна 1660
  Мухоїд Олеся Вікторівна 1660
  Грінько Катерина Олександрівна 1660
  Кухарчук Тетяна Анатоліївна 1660
  Артемчук Марія Андріївна 1660
  Марченко Ірина Анатоліївна 1660
  Данільченко Аліна Русланівна 1660

2 курс

Ступінь «Магістр»

Спеціальність "Психологія"

№ з/п ПІБ Сума стипендії
  Волинець Єлизавета Василівна 1892
  Гаркава Аліна Анатоліївна 1300
  Лазько Аліна Олександрівна 1300
  Холкіна Анна Олександрівна 1300
  Машовець Марія Костянтинівна 1300

Декан ФСІО                                                                                  професор Шеремет М.К.

Заступник декана

з навчально-методичної роботи                                                              професор Федоренко С.В.

Заступник декана з наукової роботи                                              доц. Афузова Г.В.

Заступник декана з виховної роботи                                              доц. Чепурна Л.Г.

Голова студентського профкому ФСІО                                           Ольховик Т. В.

Заступник голови студентського профкому ФСІО                         Кравчук А.В.

Голова студентського парламенту ФСІО                                         Мокроусова А. А

Заступник голови студентського парламенту ФСІО                       Юківська А.М..

Голови студентського наукового товариства                                   Власенко К.Є.

Заступник голови наукового товариства                                         Казидуб К.В.

Секретар деканату                                                                           Васильченко Д.Г.

Бухгалтерія                                                                                     Волосюк Л.Л

   

Авторизація  

   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ