About Institute  

   

Education resurse  

   

Студенти ІКПП відвідали Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній», який є одним з головних туристичних об’єктів Чернігівщини та України.

Details

snt ikpp

15 листопада 2015 року студенти Інституту корекційної педагогіки та психології (Волошин Ірина Анатоліївна – голова СНТ ІКПП, заступник голови СНТ імені Григорія Волинки; Пастунік Аліна Петрівна – член СНТ ІКПП, переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2014-2015 н. р. (ІІ місце); Мальцева Ірина Юріївна – член СНТ ІКПП), разом із членами Студентського наукового товариства імені Григорія Волинки НПУ імені М.П. Драгоманова та переможцями Всеукраїнських олімпіад та конкурсів студентських наукових робіт зі всього Університету, відвідали Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній», який є одним з головних туристичних об’єктів Чернігівщини та України.

Протягом оглядової екскурсії студенти та майбутні науковці змогли відвідати:

-     Антонієві печери - пам´ятку підземної архітектури ХІ – ХVІІІ ст.

-     Борисоглібський собор - ХІІ ст.

-     Спаський собор - ХІ ст.

-     Будівлю Чернігівського колегіуму.

-     Чернігівський вал - ХІ – ХІХ ст.

Приємні враження, які залишилися від знайомства зі старовинним містом, надовго запам’ятаються студентам і не раз надихатимуть їх на плідну творчу та наукову працю, а також на нові спільні поїздки.

Драгоманівці висловлюють щиру подяку організаторам поїздки: проректору з наукової роботи Григорію Мирославовичу Торбіну та старшим інспекторам зі студентської наукової роботи Наталії ВалеріївніСпірідоновій і Лілії Олександрівні Сінельник.

Поїздка сприяла не лише розширенню знань, а й налагодженню зв’язків між головами СНТ Інститутів та студентами, які цікавляться науковими дослідженнями, що в майбутньому матиме позитивний вплив на розвиток СНТ НПУ імені М.П.Драгоманова. Сподіваємося, що такі дружні, веселі і незабутні подорожі стануть традиційними в роботі СНТ імені Григорія Волинки.

snt ikpp 3

snt ikpp2

   

Login Form  

   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ