Кафедра сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М.Д.Ярмаченка

Деталі
Шановні абітурієти!
 
     Запрошуємо Вас вчитись на спеціальність "Сурдопедагогіка". Такі фахівці працюють з глухими та слабочуючими дітьми та дорослими. Кафедра  "Сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М.Д.Ярмаченка готує висококваліфікованих професіоналів з розвитку мовлення, слухового сприймання, постановки звуків, сурдоперекладу, знавців специфіки психічного розвитку осіб з порушеннями слуху, фахівців зі специфіки навчання мови, математики, читання, основ наук.
     Студенти здобувають грунтовні теортичні знання мають осяжну сурдопедагогічну практику в школах, дошкільних установах та центрах. На кафедрі готують за двома  освітньо-кваліфікаційними рівнями: "Бакалавр" та "Магістр" на бакалавраті студенти вчаться( 3 роки 10 місяців): з вересня по червень, з 1 по 4 курс включно. Після закінчення школи абітурієнти вступають за загальними правилами. Ті хто  закінчив коледж вступають на 2 курс і складають один вступний іспит " Анатомія з основами гігієни дітей та підлітків". На магістратурі навчаються студенти по-різному: (1 рік і 9 місяців), (1 рік і 4 місяці),(1 рік 10 місяців). Розглянемо це детальніше:
  ( Денна та заочна форми навчання) 3 роки 10 місяців на базі повної загальної середньої освіти студенти здобувають таку кваліфікацію 
        Вчитель-дефектолог, вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти (для осіб з порушеннями слуху).
 Додаткова кваліфікація за вибірковим блоком дисциплін:  вихователь (закладів дошкільної та шкільної освіти для осіб з порушеннями слуху), вихователь (реабілітаційних закладів для осіб з порушеннями слуху).
       На магістратурі навчаються студенти 1 рік і 9 місяців на денному  відділенні після закінчення бакалаврату з сурдопедагогіки або інших дефектологічних спеціальностей. Вступних екзаменів 2: іноземна  мова та спеціальність (сурдопедагогіка) Після закінчення студенти отримують кваліфікацію:
           Магістр спеціальної освіти. Викладач закладу вищої освіти (сурдопедагогіки та спеціальної психології).
     Вчитель- дефектолог (вчитель з вимови та розвитку слухового сприймання)
        Додаткова кваліфікація зі вибірковим блоком дисциплін: методист (спеціальної освіти), методист (інклюзивної освіти)  
        Денна форма навчання магістр  (1 рік 4 місяці) на базі: освітньо-кваліфікаційного ступеня " бакалавр" Магістр спеціальної освіти:
        Вчитель-дефектолог, вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти (для осіб з порушеннями слуху та інклюзивною формою навчання).
        Додаткова кваліфікація за вибірковим блоком дисциплін: практичний психолог (спеціальний психолог закладів освіти); практичний психолог (спеціальний психолог реабілітаційних закладів).
        Заочна форма навчання (1 рік 4 місяці) отримують кваліфікацію: Вчитель-дефектолог, вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти ( для осіб з порушеннями слуху та інклюзивною формою навчання).
         Додаткова кваліфікація за вибірковим блоком дисциплін: практичний психолог (спеціальний психолог закладів освіти); практичний психолог (реабілітаційних закладів).
       Заочна форма навчання (1 рік 10 місяців)  отримують кваліфікацію: Магістр спеціальної освіти, Вчитель-дефектолог, вчитель закладу загальної середньої освіти (для осіб з порушеннями слуху та інклюзивною формою навчання)
       Додаткова кваліфікація за вибірковим блоком дисциплін: Вихователь (шкільних і дошкільних закладів освіти для дітей з порушеннями слуху);
    Інструктор слухового кабінету ( сурдопедагог).
       Сурдопедагогічна спеціальність гуманістичного спрямування є відмінною від всіх інших, наукоємною, прекрасно організованою теорією зі 230-річною практикою навчання  і виховання осіб із зниженим слухом. Ми вчимо студентів, як виховувати особистість, що потрібно здійснити, щоб у випадках, коли людина не все чує, вона почувалася вільною, щасливою з друзями по життю.   Викладачі кафедри сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М.Д. Ярмаченка та викладачі   факультету будуть раді з Вами співпрацювати на творчих засадах. 
З повагою доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М.Д. Ярмаченка НПУ імені М.П. Драгоманова, Фомічова Л.І.
   

Авторизація  

   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ