ПРОТОКОЛ № 2 засідання стипендіальної комісії факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова

Деталі

До уваги студентів ФСІО!

У звзку зі збоєм у системі роботи ПС студент просимо ознайомитися з оновленими списками студентів, яким буде призначена стипендія на II семестр 2019-2020 н.р.

ПРОТОКОЛ № 2

засідання стипендіальної комісії

факультету спеціальної та інклюзивної освіти

НПУ імені М.П. Драгоманова

від 04 лютого 2020 р.

ПРИСУТНІ: Декан ФСІО професор Шеремет М.К., заступник декана з навчально-методичної роботи професор Федоренко С.В., заступник декана з наукової роботи доцент Афузова Г.В., заступник декана з виховної роботи доцент Чепурна Л.Г., голова первинної профспілкової організації студентів факультету Ольховик Т. В., голова студентського парламенту ФСІО Лебідь А.В., голова студентського наукового товариства факультету Власенко К.Є., секретар деканату Васильченко Д.Г.

СЛУХАЛИ:

Про призначення академічної стипендії студентам факультету спеціальної та інклюзивної освіти на підставі сформованих рейтингів за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2019-2020 н.р.

Заступники декана доповіли, що на 1 курсі за спеціальністю "Спеціальна освіта" за державним замовленням навчаються – 54 особа. Встановлено ліміт стипендіатів – 24 особи, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією (якщо їх рейтинговий бал 90 і вище).

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

1 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Кількість бюджетних місць: 54, ліміт стипендіатів становить 24 осіб, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
 бал
Плеснявцева Марія Олександрівна 87.81
Остапчук Юлія Олександрівна 86.00
Передера Яна Вячеславівна 85.44
Сопіра Вероніка Святославівна 85.32
Агапова Карина Олегівна 85.00
Соловей Юлія Юріївна 84.50
Ількевич Аліса Максимівна 83.69
Ратушняк Іванна Сергіївна 83.36
Платонов Владислав Сергійович 83.00
Акусок Анастасія Сергіївна 82.40
Овсійчук Софія Павлівна 82.34
Мацко Анастасія Едуардівна 82.33
Лойко Анна Андріївна 82.10
Шевцова Анастасія Анатоліївна 81.96
Адаменко Анна Олександрівна 81.88
Осколкова Валерія Віталіївна 81.05
Барахтян Анна Олександрівна 80.90
Гончаренко Софія В`ячеславівна 80.45
Кузьміна Леся Іванівна 79.56
Ярмолюк Іванна Володимирівна 79.14
Майстренко Галина Анатоліївна 78.72
Опалінська Анна Олександрівна 78.65
Губар Марія Вікторівна 78.13
Капкович Софія Володимирівна 77.96
Залишились поза лімітом стипендіатів
Підгурська Тетяна Ігорівна 77.50
Лесак Анастасія Олександрівна 77.04
Кущишин Яна Василівна 77.00
Цибата Анжеліка Романівна 75.84
Поліщук Анна Віталіївна 75.70
Солодовнік Дар`я Романівна 74.80
Лавриненко Анастасія Сергіївна 74.54
Шило Марія Юріївна 74.13
Мастикаш Христина Романівна 74.04
Кравченко Ольга Миколаївна 73.54
Мамчур Вікторія Василівна 73.50
Синицька Віолетта Сергіївна 73.44
Ніконова Галина Віталіївна 72.83
Дробязко Дарина Сергіївна 72.77
Субот Олеся Русланівна 72.50
Хапун Олена Миколаївна 72.33
Верман Софія Артурівна 71.99
Гудіч Оксана Олександрівна 70.80
Лещенко Емілія Романівна 68.10
Бодовська Вікторія Юріївна 66.71
Богдан Мар`яна Володимирівна 63.05

1курс

Спеціальність "Психологія"

Кількість бюджетних місць: 4, ліміт стипендіатів становить 2 особи, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
 бал
Крамаренко Олена Іванівна 76.37
Березан Роман Дмитрович 70.91
Залишились поза лімітом стипендіатів
Берковіц Каріна Олександрівна 69.28
Костевська Дар`я Олександрівна 66.22

Заступники декана доповіли, що на 2 курсі за спеціальністю "Спеціальна освіта" за державним замовленням навчаються – 51 особи. Встановлено ліміт стипендіатів – 23 особи, в тому числі 1 особа з підвищеною стипендією (якщо їх рейтинговий бал 90 і вище).

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

2 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Кількість бюджетних місць: 51, ліміт стипендіатівстановить 23 особи, в тому числі 1 особа з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
 бал
Мельничук Анна Олександрівна 91.66
Інгор Марія Сергіївна 88.81
Гнип Анастасія Ігорівна 88.16
Вареник Анна Олександрівна 87.97
Козуліна Ксенія Леонідівна 87.61
Заречук Оксана Михайлівна 86.32
Кут Андріана Юріївна 85.40
Фінчук Євгенія Володимирівна 85.35
Денисюк Анна Вікторівна 84.99
Ступницька Ярослава Вікторівна 84.31
Сачко Марія Владиславівна 83.93
Хоц Віталіна Анатоліївна 83.89
Герасимович Богдана Василівна 83.69
Дмитерко Вікторія Олексіївна 83.45
Феногенова Аліна Миколаївна 81.11
Бенца Олександра Юріївна 81.11
Яницька Юліана Петрівна 80.73
Скрипник Тетяна Василівна 80.69
Засунько Олена Олександрівна 80.07
Фількевич Анастасія Русланівна 80.05
Шмигальова Анастасія Юріївна 80.05
Жваненко Оксана Олександрівна 79.47
Мацюк Дарина Степанівна 78.84
Залишились поза лімітом стипендіатів
Ковальова Валентина Вікторівна 78.67
Агапова Антоніна Дмитрівна 78.17
Карпенко Наталія Павлівна 77.52
Долінос Валерія Вадимівна 77.40
Бондаренко Марина Юріївна 76.04
Махрова Єлизавета Романівна 75.42
Гвоздецька Юлія Олександрівна 75.31
Параца Наталія Ігорівна 75.29
Ващук Наталія Олегівна 74.90
Гвоздьова Карина Валеріївна 74.84
Притуляк Олександра Юріївна 74.37
Безуса Ірина Анатоліївна 74.37
Сніжкова Юлія Олегівна 74.31
Карпюк Ірина Володимирівна 73.39
Коротаєв Нікіта Віталійович 72.90

2курс

Спеціальність "Психологія"

Кількість бюджетних місць: 4, ліміт стипендіатів становить 2 особи, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
 бал
Волкова Вероніка Вадимівна 84.50
Липчак Наталія Олександрівна 84.38
Залишились поза лімітом стипендіатів
Притула Ірина Романівна 76.83

Заступники декана доповіли, що на 3 курсі за спеціальністю "Спеціальна освіта" за державним замовленням навчаються – 62 особи. Встановлено ліміт стипендіатів – 28 осіб, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією (якщо їх рейтинговий бал 90 і вище).

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

3 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Кількість бюджетних місць: 62, ліміт стипендіатів становить 28 осіб, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
 бал
Ольховик Тетяна Володимирівна 85.47
Дімова Галина Володимирівна 85.01
Ткачук Ірина Володимирівна 84.92
Писаренко Марія Миколаївна 84.84
Гула Таїсія Миколаївна 84.02
Власенко Катерина Євгенівна 83.04
Кудіна Марія Володимирівна 82.24
Ільніцька Валентина Олегівна 81.98
Ціхоцька Тетяна Олексіївна 81.94
Фін Ліна Євгенівна 81.82
Радчук Анна Володимирівна 81.77
Корпош Марія Михайлівна 81.70
Гололобова Аліна Юріївна 81.51
Гульчук Олена Василівна 81.17
Грабовецька Тетяна Олександрівна 80.98
Швець Софія Ярославівна 80.66
Паньків Діана Миколаївна 80.64
Пашко Тетяна Анатоліївна 80.26
Ахмедова Ярослава Анатоліївна 80.02
Радіонова Анна Володимирівна 79.79
Кириленко Тетяна Василівна 79.78
Худинець Антоніна Юріївна 79.56
Мельничук Ольга Романівна 79.45
П`ятерікова Євгенія Максимівна 79.40
Безрука Божена-Марія Богданівна 79.32
Павлюк Єлизавета Олександрівна 79.13
Холоденко Марічка Вадимівна 79.07
Мамедова Сабіна Фадагатівна 78.83
Залишились поза лімітом стипендіатів
Каданцева Тетяна Віталіївна 78.74
Нікулін Єгор Олегович 78.61
Климюк Тетяна Олександрівна 78.35
Поломаренко Крістіна Сергіївна 75.38
Гібелінда Крістіна Русланівна 74.67
Бабкевич Владислава Юріївна 73.35
Султанова Марина Олегівна 72.93
Лінська Тетяна Миколаївна 72.02
Воропай Дарина Олександрівна 71.86
Форманчук Юлія Миколаївна 71.17
Країло Анастасія Василівна 71.05
Лудан Яна Петрівна 71.05
Дигало Анна Олександрівна 70.86
Луханіна Катерина Русланівна 70.24
Донченко Андрій Миколайович 69.81
Потрогош Анастасія Михайлівна 69.56
Шкворець Анна Сергіївна 69.34
Сторчак Тетяна Іванівна 68.26
Василишина Яна Юріївна 67.83
Гуща Марія Іванівна 67.08
Коверсун Марія Сергіївна 67.05
Рибаченко Ірина Миколаївна 62.52
Задорожна Валентина Віталіївна 62.52
Попів Ірина - Діана Володимирівна 61.40
Таланчук Євген Костянтинович 58.39

3курс

Спеціальність "Психологія"

Кількість бюджетних місць: 9, ліміт стипендіатів становить 4 особи, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
 бал
Стукало Наталія Юріївна 85.61
Чаплінська Інна Сергіївна 83.25
Григоренко Злата Максимівна 82.69
Казидуб Катерина Володимирівна 81.90
Залишились поза лімітом стипендіатів
Щербак Євгеній Олександрович 81.74
Мудріцька Юлія Євгеніївна 81.11
Ярмолич Аня Володимирівна 77.63
Чумак Маргарита Юріївна 69.64
Мельниченко Ольга Володимирівна 63.00

Заступники декана доповіли, що на 4 курсі за спеціальністю "Спеціальна освіта" за державним замовленням навчаються – 97 осіб. Встановлено ліміт стипендіатів – 44 особи, в тому числі 1 особа з підвищеною стипендією (якщо їх рейтинговий бал 90 і вище).

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

4 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Кількість бюджетних місць: 97 ліміт стипендіатів становить 44 особи, в тому числі 1 особа з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
 бал
Кельман Мар`яна Василівна 95.50
Білан Ірина Юріївна 85.99
Щербина Марина Олегівна 85.07
Бушуєва Марія Сергіївна 85.02
Вискребенцева Вероніка Анатоліївна 84.89
Шовкун Анастасія Віталіївна 84.57
Білокур Маріна Геннадіївна 84.32
Кравченко Катерина Сергіївна 84.31
Королюк Анастасія Олександрівна 83.83
Тепаленко Анастасія Олегівна 83.72
Гуценко Марія Олександрівна 83.29
Скопенко Дар`я Олександрівна 83.20
Іващук Анна Андріївна 83.13
Романко Олександра Сергіївна 83.07
Слісарчук Анжела Олегівна 82.92
Ткаченко Олена Сергіївна 82.69
Вискребенцева Вікторія Анатоліївна 82.51
Бессараб Юлія Ігорівна 82.40
Сябрюк Єлизавета Володимирівна 82.30
Пищолка Ольга Олександрівна 82.07
Лихасенко Вікторія Ігорівна 82.00
Ничаюк Тетяна Сергіївна 81.79
Сокол Антон Сергійович 81.79
Пилипака Алла Сергіївна 81.77
Новаковська Катерина Дмитрівна 81.72
Сухарська Ірина Ігорівна 81.72
Бодаєва Наталія Олександрівна 81.71
Козлова Кіра Сергіївна 81.42
Шепелюк Марія Анатоліївна 81.31
Сапак Яна Сергіївна 81.23
Фарина Оксана Володимирівна 81.21
Лех Катерина В`ячеславівна 80.99
Вітченко Павло Андрійович 80.97
В`язовик-Миріна Катерина Костянтинівна 80.54
Харб Лінда Аліївна 80.53
Левченко Яна Ігорівна 80.30
Руденко Аріна Юріївна 80.10
Ігнат Катерина Степанівна 79.91
Гута Марта Юріївна 79.91
Тищенко Людмила Вікторівна 79.88
Філоненко Марина Сергіївна 79.87
Романенко Іванна Вікторівна 79.78
Мурга Дарина Дмитрівна 79.72
Мелещук Анастасія Володимирівна 79.49
Залишились поза лімітом стипендіатів
Сліпенко Тетяна Валентинівна 79.37
Смородська Марія Віталіївна 79.35
Луцик Яна Олександрівна 79.30
Сергієнко Катерина Петрівна 79.14
Рудюк Дарина Олегівна 79.02
Скришевська Ольга Андріївна 78.45
Івасенко Вероніка Олександрівна 78.22
Яцимон Анна Віталіївна 78.16
Горленко Олена Олександрівна 77.98
Плеса Тетяна Іванівна 77.78
Сябрюк Катерина Володимирівна 77.58
Пірова Тетяна Олександрівна 77.49
Слюсарчук Надія Анатоліївна 77.21
Зоценко Богдана Сергіївна 76.94
Зіньковська Світлана Юріївна 76.88
Юришинець Тамара Василівна 76.68
Дідик Христина Олегівна 75.36
Крисюк Наталія Михайлівна 75.25
Гелета Лариса Юріївна 75.03
Щербина Оксана Василівна 74.76
Ткач Юлія Сергіївна 74.67
Новіцька Марія Віталіївна 74.58
Силенко Любов Василівна 74.33
Краснянська Марія Юріївна 74.02
Журавель Дарина Дмитрівна 73.64
Максименко Анастасія Сергіївна 73.02
Колісніченко Олександра Олександрівна 72.80
Крапив`янська Вікторія Андріївна 72.76
Кладько Владислава Сергіївна 72.69
Штоколова Анна Мирославівна 72.25
Рудковська Аліна Юріївна 71.53
Федоренко Світлана Георгіївна 71.50
Іващенко Марина Сергіївна 71.25
Кищук Анастасія Іванівна 69.69
Леончик Софія Іванівна 69.51
Федорова Марія Іванівна 69.31
Дубіцька Світлана Олегівна 69.14
Чорноморченко Анна Леонідівна 68.37
Пампура Вероніка Миколаївна 68.16
Волощенко Вікторія Юріївна 67.97
Чайка Дар`я Олександрівна 66.03
Агабекян Єлизавета Геворгівна 65.76

4курс

Спеціальність "Психологія"

Кількість бюджетних місць: 16, ліміт стипендіатів становить 7 осіб, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
 бал
Цимбалюк Анастасія Олексіївна 83.63
Куцова Маргарита Олегівна 82.91
Савош Іванна Віталіївна 80.16
Виборнова Єлизавета Андріївна 76.72
Бігун Анастасія Русланівна 76.41
Луніна Надія Олександрівна 76.27
Калита Марія Сергіївна 75.76
Залишились поза лімітом стипендіатів
Нагорняк Ліля Ігорівна 72.97
Гуртовенко Тетяна Олексіївна 72.97
Павлєєв Віталій Олегович 72.27
Голубецький Артем Сергійович 71.85
Шишута Орися Миколаївна 68.95
Щербина Олена Валеріївна 68.90
Голіна Ольга Олександрівна 68.59
Мосієвич Анжела Анатоліївна 68.06
Грачов Борис Олександрович 54.94

Заступники декана доповіли, що на І курс ступінь «Магістр» за спеціальністю "Спеціальна освіта" на навчання за державним замовленням зараховано – 45 осіб. Встановлено ліміт стипендіатів – 20 осіб, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією (якщо їх рейтинговий бал 90 і вище).

1 курс

Ступінь «Магістр»

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Кількість бюджетних місць: 45 ліміт стипендіатів становить 20 осіб, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
 бал
Блищак Галина Ігорівна 89.73
Погребняк Вікторія Олександрівна 89.63
Некрасова Анастасія Олександрівна 87.43
Цюра Катерина Миколаївна 87.03
Грималюк Наталія Володимирівна 86.76
Зольнікова Світлана Михайлівна 84.99
Левченко Олена Володимирівна 84.94
Юрченко Дарія Сергіївна 84.87
Соловей Аліна Олексіївна 84.66
Томашук Анастасія Андріївна 84.47
Рудюк Ганна Олександрівна 84.41
Вершиніна Анастасія Андріївна 84.38
Бесараб Тетяна Вікторівна 84.01
Мельничук Ірина Вячеславівна 83.74
Лисенко Ріта Сергіївна 83.51
Черпак Ірина Михайлівна 83.31
Кривенко Катерина Миколаївна 83.25
Гос Ірина Ярославівна 83.07
Дербаль Каріна Василівна 82.91
Якименко Марина Юріївна 82.80
Залишились поза лімітом стипендіатів
Маринич Світлана Владиславівна 82.39
Карпова Катерина Вікторівна 82.35
Стеценко Вікторія Леонідівна 82.33
Шпітун Юлія Анатоліївна 82.29
Костюк Олена Леонідівна 82.01
Місіюк Анастасія Віталіївна 81.51
Велісейко Катерина Леонідівна 81.45
Красько Олеся Богданівна 81.00
Балабановська Валерія Василівна 80.99
Подолянець Юлія Тарасівна 80.46
Ткаченко Ольга Костянтинівна 79.02
Волкова Катерина Анатоліївна 78.96
Лосянович Олена Степанівна 77.76
Бігун Аліна Анатоліївна 77.40
Царюк Ельвіра Андріївна 76.34
Бабенко Тетяна Олександрівна 75.76
Гарницька Анастасія Олексіївна 75.73
Сохацька Марія Валеріївна 75.60
Борисенко Тетяна Василівна 75.15
Яковлєва Ольга Кирилівна 74.70
Опанасюк Раїса Володимирівна 72.41
Опанасенко Катерина Олександрівна 69.88
Здорик Марія Миколаївна 64.50
Сіра Ірина Олексіївна 60.81
Пузанкова Валерія Євгенівна 59.27

1курс

Ступінь «Магістр»

Спеціальність "Психологія"

Кількість бюджетних місць: 11, ліміт стипендіатів становить 5 осіб, в тому числі 1 особа з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
 бал
Малинич Марина Володимирівна 85.40
Коротоножкін Олександр Сергійович 82.89
Зацепіна Таїсія Вадимівна 82.68
Короткова Олександра Володимирівна 81.70
Ковгар Марина Віталіївна 81.53
Залишились поза лімітом стипендіатів
Гензерська Марія Ярославівна 80.88
Ющенко Ігор Сергійович 80.88
Марченко Валентина Сергіївна 76.11
Малик Олександра Сергіївна 73.80
Калініченко Катерина Ігорівна 72.93
Тарасюк Богдан Віталійович 58.42

Заступники декана доповіли, що на ІІ курс ступінь «Магістр» за спеціальністю "Психологія" на навчання за державним замовленням зараховано – 11 осіб. Встановлено ліміт стипендіатів – 5 особа, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією (якщо їх рейтинговий бал 90 і вище).

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

2 курс

Ступінь «Магістр»

Спеціальність "Психологія"

Кількість бюджетних місць: 11, ліміт стипендіатів становить 5 осіб, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
 бал
Щербіна Аліна Олександрівна 82.55
Кравчук Єлизавета Василівна 81.90
Гаркава Аліна Анатоліївна 81.74
Холкіна Анна Олександрівна 81.65
Машовець Марія Костянтинівна 79.77
Залишились поза лімітом стипендіатів
Скубко Юлія Олегівна 76.34
Ліщенко Валентина Валеріївна 75.68
Коптюк Світлана Олександрівна 75.19
Голиця Марина Олексіївна 75.11
Шевченко Олеся Олександрівна 72.57
Яценко Антон Михайлович 69.79

УХВАЛИЛИ:

відповідно до Порядку призначення і виплати стипендій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 року №882 «Питання стипендіального забезпечення» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1050) та Положення про стипендіальне забезпечення студентів, аспірантів і докторантів НПУ імені М.П. Драгоманова, затвердженого на засіданні Вченої ради 26червня 2018 року, протокол №14,

Призначити академічну стипендію з 01 лютого 2020 року студентамфакультетуспеціальної та інклюзивної освітина підставі сформованих рейтингів за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2019-2020 н.р.:

1 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Прізвище Ім`я По батькові Сума стипендії
Плеснявцева Марія Олександрівна 1660
Остапчук Юлія Олександрівна 1660
Передера Яна Вячеславівна 1660
Сопіра Вероніка Святославівна 1660
Агапова Карина Олегівна 1660
Соловей Юлія Юріївна 1660
Ількевич Аліса Максимівна 1660
Ратушняк Іванна Сергіївна 1660
Платонов Владислав Сергійович 1660
Акусок Анастасія Сергіївна 1660
Овсійчук Софія Павлівна 1660
Мацко Анастасія Едуардівна 1660
Лойко Анна Андріївна 1660
Шевцова Анастасія Анатоліївна 1660
Адаменко Анна Олександрівна 1660
Осколкова Валерія Віталіївна 1660
Барахтян Анна Олександрівна 1660
Гончаренко Софія В`ячеславівна 1660
Кузьміна Леся Іванівна 1660
Ярмолюк Іванна Володимирівна 1660
Майстренко Галина Анатоліївна 1660
Опалінська Анна Олександрівна 1660
Губар Марія Вікторівна 1660
Капкович Софія Володимирівна 1660

1курс

Спеціальність "Психологія"

Прізвище Ім`я По батькові Сума стипендії
Крамаренко Олена Іванівна 1300
Березан Роман Дмитрович 1300

2 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Прізвище Ім`я По батькові Сума стипендії
Мельничук Анна Олександрівна 2416
Інгор Марія Сергіївна 1660
Гнип Анастасія Ігорівна 1660
Вареник Анна Олександрівна 1660
Козуліна Ксенія Леонідівна 1660
Заречук Оксана Михайлівна 1660
Кут Андріана Юріївна 1660
Фінчук Євгенія Володимирівна 1660
Денисюк Анна Вікторівна 1660
Ступницька Ярослава Вікторівна 1660
Сачко Марія Владиславівна 1660
Хоц Віталіна Анатоліївна 1660
Герасимович Богдана Василівна 1660
Дмитерко Вікторія Олексіївна 1660
Феногенова Аліна Миколаївна 1660
Бенца Олександра Юріївна 1660
Яницька Юліана Петрівна 1660
Скрипник Тетяна Василівна 1660
Засунько Олена Олександрівна 1660
Фількевич Анастасія Русланівна 1660
Шмигальова Анастасія Юріївна 1660
Жваненко Оксана Олександрівна 1660
Мацюк Дарина Степанівна 1660

2курс

Спеціальність "Психологія"

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
 бал
Волкова Вероніка Вадимівна 1300
Липчак Наталія Олександрівна 1300

3 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Прізвище Ім`я По батькові Сума стипендії
Ольховик Тетяна Володимирівна 1660
Дімова Галина Володимирівна 1660
Ткачук Ірина Володимирівна 1660
Писаренко Марія Миколаївна 1660
Гула Таїсія Миколаївна 1660
Власенко Катерина Євгенівна 1660
Кудіна Марія Володимирівна 1660
Ільніцька Валентина Олегівна 1660
Ціхоцька Тетяна Олексіївна 1660
Фін Ліна Євгенівна 1660
Радчук Анна Володимирівна 1660
Корпош Марія Михайлівна 1660
Гололобова Аліна Юріївна 1660
Гульчук Олена Василівна 1660
Грабовецька Тетяна Олександрівна 1660
Швець Софія Ярославівна 1660
Паньків Діана Миколаївна 1660
Пашко Тетяна Анатоліївна 1660
Ахмедова Ярослава Анатоліївна 1660
Радіонова Анна Володимирівна 1660
Кириленко Тетяна Василівна 1660
Худинець Антоніна Юріївна 1660
Мельничук Ольга Романівна 1660
П`ятерікова Євгенія Максимівна 1660
Безрука Божена-Марія Богданівна 1660
Павлюк Єлизавета Олександрівна 1660
Холоденко Марічка Вадимівна 1660
Мамедова Сабіна Фадагатівна 1660

3курс

Спеціальність "Психологія"

Прізвище Ім`я По батькові Сума стипендії
Стукало Наталія Юріївна 1300
Чаплінська Інна Сергіївна 1300
Григоренко Злата Максимівна 1300
Казидуб Катерина Володимирівна 1300

4 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Прізвище Ім`я По батькові Сума стипендії
Кельман Мар`яна Василівна 2416
Білан Ірина Юріївна 1660
Щербина Марина Олегівна 1660
Бушуєва Марія Сергіївна 1660
Вискребенцева Вероніка Анатоліївна 1660
Шовкун Анастасія Віталіївна 1660
Білокур Маріна Геннадіївна 1660
Кравченко Катерина Сергіївна 1660
Королюк Анастасія Олександрівна 1660
Тепаленко Анастасія Олегівна 1660
Гуценко Марія Олександрівна 1660
Скопенко Дар`я Олександрівна 1660
Іващук Анна Андріївна 1660
Романко Олександра Сергіївна 1660
Слісарчук Анжела Олегівна 1660
Ткаченко Олена Сергіївна 1660
Вискребенцева Вікторія Анатоліївна 1660
Бессараб Юлія Ігорівна 1660
Сябрюк Єлизавета Володимирівна 1660
Пищолка Ольга Олександрівна 1660
Лихасенко Вікторія Ігорівна 1660
Ничаюк Тетяна Сергіївна 1660
Сокол Антон Сергійович 1660
Пилипака Алла Сергіївна 1660
Новаковська Катерина Дмитрівна 1660
Сухарська Ірина Ігорівна 1660
Бодаєва Наталія Олександрівна 1660
Козлова Кіра Сергіївна 1660
Шепелюк Марія Анатоліївна 1660
Сапак Яна Сергіївна 1660
Фарина Оксана Володимирівна 1660
Лех Катерина В`ячеславівна 1660
Вітченко Павло Андрійович 1660
В`язовик-Миріна Катерина Костянтинівна 1660
Харб Лінда Аліївна 1660
Левченко Яна Ігорівна 1660
Руденко Аріна Юріївна 1660
Ігнат Катерина Степанівна 1660
Гута Марта Юріївна 1660
Тищенко Людмила Вікторівна 1660
Філоненко Марина Сергіївна 1660
Романенко Іванна Вікторівна 1660
Мурга Дарина Дмитрівна 1660
Мелещук Анастасія Володимирівна 1660

4курс

Спеціальність "Психологія"

Прізвище Ім`я По батькові Сума стипендії
Цимбалюк Анастасія Олексіївна 1300
Куцова Маргарита Олегівна 1300
Савош Іванна Віталіївна 1300
Виборнова Єлизавета Андріївна 1300
Бігун Анастасія Русланівна 1300
Луніна Надія Олександрівна 1300
Калита Марія Сергіївна 1300

І курс

ступінь «Магістр»

Спеціальність "Спеціальна освіта

Прізвище Ім`я По батькові Сума стипендії
Блищак Галина Ігорівна 1660
Погребняк Вікторія Олександрівна 1660
Некрасова Анастасія Олександрівна 1660
Цюра Катерина Миколаївна 1660
Грималюк Наталія Володимирівна 1660
Зольнікова Світлана Михайлівна 1660
Левченко Олена Володимирівна 1660
Юрченко Дарія Сергіївна 1660
Соловей Аліна Олексіївна 1660
Томашук Анастасія Андріївна 1660
Рудюк Ганна Олександрівна 1660
Вершиніна Анастасія Андріївна 1660
Бесараб Тетяна Вікторівна 1660
Мельничук Ірина Вячеславівна 1660
Лисенко Ріта Сергіївна 1660
Черпак Ірина Михайлівна 1660
Кривенко Катерина Миколаївна 1660
Гос Ірина Ярославівна 1660
Дербаль Каріна Василівна 1660
Якименко Марина Юріївна 1660

1курс

Ступінь «Магістр»

Спеціальність "Психологія"

Прізвище Ім`я По батькові Сума стипендії
Малинич Марина Володимирівна 1300
Коротоножкін Олександр Сергійович 1300
Зацепіна Таїсія Вадимівна 1300
Короткова Олександра Володимирівна 1300
Ковгар Марина Віталіївна 1300

2курс

Ступінь «Магістр»

Спеціальність "Психологія"

Прізвище Ім`я По батькові Сума стипендії
Щербіна Аліна Олександрівна 1300
Кравчук Єлизавета Василівна 1300
Гаркава Аліна Анатоліївна 1300
Холкіна Анна Олександрівна 1300
Машовець Марія Костянтинівна 1300

Декан ФСІО                                                                                               професор Шеремет М.К.

Заступник декана

з навчально-методичної роботи                                                               професор  Федоренко С.В.

Заступник декана з наукової роботи                                                       доц. Афузова Г.В.

Заступник декана з виховної роботи                                                      доц. Чепурна Л.Г.

Голова студентського профкому ФСІО                                                 Ольховик Т. В.

Голова студентського парламенту ФСІО                                               Лебідь А.В.

Голови студентського наукового товариства                                        Власенко К.Є.

Секретар деканату                                                                                     Васильченко Д.Г.

Бухгалтерія                                                                                                 Волосюк Л.Л


   

Авторизація  

   

Хто на сайті?  

На сайті 287 гостей та відсутні користувачі

   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ