Шановні учасники ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019-2020 навчальному році зі спеціальності 016 «Спеціальна освіта» (за нозологіями)!!!!

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для всіх типів закладів освіти незалежно від форм власності і сфери управління, листа Міністерства освіти і науки України №1/9-154 від 11.03.2020, листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України від 12.03.2020 №221/10-713 базовим закладам вищої освіти з проведення ІІ етапуВсеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей (далі – Конкурс), який заплановано з 12 березня по 03 квітня 2020 року рекомендується відмінити проведення другого туру ІІ етапу Конкурсу – підсумкові науково-практичні конференції або провести їх у режимі відео конференцій та підвести підсумки Конкурсу за результатами першого туру.

Рішенням організаційного комітету галузевої конкурсної комісії Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова підсумки Конкурсу будуть підведені з 10 по 20 квітня (дати можуть уточнюватися у зв’язку з епідеміологічною ситуацією) за результатами першого туру (рецензування робіт). Результати будуть оголошені на сайті Факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова. Дипломи переможців, грамоти у різних номінаціях та подяки науковим керівникам будуть відправлені адресатам після 20 квітня 2020 року.

Організаційний комітет ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань

і спеціальностей у 2019-2020 навчальному році

зі спеціальності 016 «Спеціальна освіта» (за нозологіями).

Хто на сайті?

На сайті Один гість та користувачі відсутні