Шановні абітурієнти!

sinov333 402 x 600

Весна прекрасна не тільки тим, що на вулиці  сонячно і тепло. Для багатьох це час переступити ще одну сходинку - вибрати вищий навчальний заклад. Куди піти вчитися? Чому присвятити найближчі п'ять років свого життя? Яка спеціальність просто потерпає без тебе? Ці та сотні інших запитань виникають у абітурієнтів у величезному потоці інформації. Але ми завжди приходимо їм на допомогу!

Уже сьогодні перед вашою родиною стоїть непросте питання: де отримати вищу освіту?Зазвичай цей вибір усвідомлений і людина цілеспрямовано готується до реалізації своєї мети. Якщо Ви бажаєте бути успішними в майбутньому житті, оберіть місцем навчання наш Інститут корекційної педагогіки та психології. Ми будемо Вам раді та виправдаємо всі Ваші очікування. За час навчання Ви здобудете потрібні знання та навички, а також отримаєте диплом державного зразка, що дозволить Вам реалізувати свою мету й інші мрії.

Основною особливістю нашого Інституту є те, що в ньому здійснюється підготовка фахівців за престижними  і затребуваними на ринку праці спеціальностями. Навчально-виховний процес в інституті забезпечує досвідчений професорсько-викладацький склад. Велика частина викладачів має науковий ступінь. Разом із тим лекції студентам читають «практики» - люди, які не одне десятиліття присвятили застосуванню знань у реальному житті.

То ж щиро бажаю Вам та Вашим батькам успіху в досягненні мети. Не схибте, адже правильний вибір професії, а також навчального закладу забезпечить розвиток, розквіт Вашого потенціалу, успішність та благополуччя.

Отже, ще раз шанобливо запрошую Вас, шановні абітурієнти, на навчання до Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П.Драгоманова.

Директор Інституту корекційної педагогіки та психології

Дійсний член НАПН України

Академік Віктор Миколайович Синьов