Шановні абітурієнти!

Деталі

sinov333 402 x 600

Весна прекрасна не тільки тим, що на вулиці  сонячно і тепло. Для багатьох це час переступити ще одну сходинку - вибрати вищий навчальний заклад. Куди піти вчитися? Чому присвятити найближчі п'ять років свого життя? Яка спеціальність просто потерпає без тебе? Ці та сотні інших запитань виникають у абітурієнтів у величезному потоці інформації. Але ми завжди приходимо їм на допомогу!

Уже сьогодні перед вашою родиною стоїть непросте питання: де отримати вищу освіту?Зазвичай цей вибір усвідомлений і людина цілеспрямовано готується до реалізації своєї мети. Якщо Ви бажаєте бути успішними в майбутньому житті, оберіть місцем навчання наш Інститут корекційної педагогіки та психології. Ми будемо Вам раді та виправдаємо всі Ваші очікування. За час навчання Ви здобудете потрібні знання та навички, а також отримаєте диплом державного зразка, що дозволить Вам реалізувати свою мету й інші мрії.

Основною особливістю нашого Інституту є те, що в ньому здійснюється підготовка фахівців за престижними  і затребуваними на ринку праці спеціальностями. Навчально-виховний процес в інституті забезпечує досвідчений професорсько-викладацький склад. Велика частина викладачів має науковий ступінь. Разом із тим лекції студентам читають «практики» - люди, які не одне десятиліття присвятили застосуванню знань у реальному житті.

  То ж щиро бажаю Вам та Вашим батькам успіху в досягненні мети. Не схибте, адже правильний вибір професії, а також навчального закладу забезпечить розвиток, розквіт Вашого потенціалу, успішність та благополуччя.

   Отже, ще раз шанобливо запрошую Вас, шановні абітурієнти, на навчання до Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П.Драгоманова.

 Директор Інституту корекційної педагогіки та психології

Дійсний член НАПН України

Академік Віктор Миколайович Синьов

   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

13103967
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
132
4959
22056
11505235
66683
131362
13103967

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-11-16 00:51:43
   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ