ПРОТОКОЛ № 17 засідання стипендіальної комісії факультету спецыальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова від 04 лютого 2019 р.

Деталі

 

ПРОТОКОЛ № 17

засідання стипендіальної комісії

факультету спецыальної та інклюзивної освіти

НПУ імені М.П. Драгоманова

від 04 лютого 2019 р.

ПРИСУТНІ: Декан ФСІО професор Шеремет М.К., заступник декана з навчально-методичної роботи професор Федоренко С.В., заступник декана з наукової роботи доцент Афузова Г.В., заступник декана з виховної роботи доцент Чепурна Л.Г., голова первинної профспілкової організації студентів факультету Ольховик Т. В., заступник голови первинної профспілкової організації студентів факультету Кравчук А.В., голова студентського парламенту ФСІО Мокроусова А.А., заступник голови студентського парламенту ФСІО Юківська А.М., голова студентського наукового товариства факультету Власенко К.Є., заступник голови студентського наукового товариства факультету Казидуб К.В., секретар деканату Васильченко Д.Г.

СЛУХАЛИ:

Про призначення академічної стипендії студентам факультету спеціальної та інклюзивної освіти на підставі сформованих рейтингів за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2018-2019 н.р.

Заступники декана доповіли, що на 1 курсі за спеціальністю "Спеціальна освіта" за державним замовленням навчаються – 51 особа. Встановлено ліміт стипендіатів – 23 особи, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією (якщо їх рейтинговий бал 90 і вище).

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

1 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Кількість бюджетних місць: 51, ліміт стипендіатів становить 23 особи, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

 

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
  Феногенова Аліна Миколаївна 88.39
  Козуліна Ксенія Леонідівна 88.10
  Заречук Оксана Михайлівна 87.27
  Кут Андріана Юріївна 86.83
  Махрова Єлизавета Романівна 86.54
  Денисюк Анна Вікторівна 86.23
  Сачко Марія Владиславівна 86.10
  Інгор Марія Сергіївна 85.77
  Деменко Анастасія Володимирівна 84.09
  Скрипник Тетяна Василівна 84.06
  Ступницька Ярослава Вікторівна 82.29
  Польова Дарина Сергіївна 81.90
  Хоц Віталіна Анатоліївна 81.77
  Вареник Анна Олександрівна 81.64
  Дмитерко Вікторія Олексіївна 81.13
  Герасимович Богдана Василівна 80.96
  Жваненко Оксана Олександрівна 80.74
  Крупка Олександра Ігорівна 80.47
  Кримська Софія Олександрівна 80.34
  Фількевич Анастасія Русланівна 80.24
  Музика Дарина Олегівна 80.20
  Бенца Олександра Юріївна 79.81
  Гнип Анастасія Ігорівна 79.29
Залишились поза лімітом стипендіатів
  Хом`як Анастасія Юріївна 78.69
  Притуляк Олександра Юріївна 78.60
  Яницька Юліана Петрівна 78.43
  Фінчук Євгенія Володимирівна 78.27
  Мельничук Анна Олександрівна 77.91
  Карпюк Ірина Володимирівна 77.79
  Коротаєв Нікіта Віталійович 77.77
  Параца Наталія Ігорівна 77.23
  Безуса Ірина Анатоліївна 76.07
  Бондаренко Марина Юріївна 75.99
  Гвоздьова Карина Валеріївна 75.96
  Сніжкова Юлія Олегівна 75.60
  Мацюк Дарина Степанівна 75.34
  Шмигальова Анастасія Юріївна 75.21
  Ващук Наталія Олегівна 74.70
  Засунько Олена Олександрівна 74.69
  Агапова Антоніна Дмитрівна 74.19
  Шестопал Олександра Петрівна 74.14
  Лебідь Ангеліна Володимирівна 72.77
  Дубчак Любов Вікторівна 72.74
  Долга Анастасія Віталіївна 72.64
  Рискіна Марія Михайлівна 72.07
  Долінос Валерія Вадимівна 71.19
  Гвоздецька Юлія Олександрівна 70.59
  Ковальова Валентина Вікторівна 68.56
  Міненко Ірина Владиславівна 64.90
  Сьомка Владислава Володимирівна 57.45
  Давиденко Олег Юрійович 49.50

1курс

Спеціальність "Психологія"

Кількість бюджетних місць: 5, ліміт стипендіатів становить 2 особи, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
1 Притула Ірина Романівна 84.47
2 Волкова Вероніка Вадимівна 79.74
Залишились поза лімітом стипендіатів
3 Липчак Наталія Олександрівна 78.97
4 Новицька Людмила Петрівна 70.22
5 Прокопчук Євгенія Вікторівна 59.14

Заступники декана доповіли, що на 2 курсі за спеціальністю "Спеціальна освіта" за державним замовленням навчаються – 62 особи. Встановлено ліміт стипендіатів – 28 осіб, в тому числі 1 особа з підвищеною стипендією (якщо їх рейтинговий бал 90 і вище).

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

2 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Кількість бюджетних місць: 62, ліміт стипендіатів становить 28 осіб, в тому числі 1 особ з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
  Мокроусова Анна Андріївна 92.24
  Писаренко Марія Миколаївна 84.75
  Ткачук Ірина Володимирівна 82.90
  Таланчук Євген Костянтинович 82.73
  Радчук Анна Володимирівна 82.45
  Дімова Галина Володимирівна 81.51
  Нікулін Єгор Олегович 81.44
  Климюк Тетяна Олександрівна 81.41
  Фін Ліна Євгенівна 80.76
  Паньків Діана Миколаївна 79.77
  Мельничук Ольга Романівна 79.77
  Гульчук Олена Василівна 79.53
  Павлюк Єлизавета Олександрівна 78.49
  Корпош Марія Михайлівна 78.03
  Кудіна Марія Володимирівна 77.82
  Ціхоцька Тетяна Олексіївна 77.51
  Поломаренко Крістіна Сергіївна 77.30
  Ахмедова Ярослава Анатоліївна 77.26
  Потрогош Анастасія Михайлівна 76.95
  Ольховик Тетяна Володимирівна 76.45
  Форманчук Юлія Миколаївна 76.37
  Гуща Марія Іванівна 76.34
  Гололобова Аліна Юріївна 75.09
  Ільніцька Валентина Олегівна 74.56
  Власенко Катерина Євгенівна 74.11
  Каданцева Тетяна Віталіївна 73.80
  Кириленко Тетяна Василівна 73.49
  Грабовецька Тетяна Олександрівна 73.20
Залишились поза лімітом стипендіатів
  Безрука Божена-Марія Богданівна 72.52
  Шкворець Анна Сергіївна 72.32
  Мамедова Сабіна Фадагатівна 72.16
  Швець Софія Ярославівна 71.84
  Холоденко Марічка Вадимівна 71.70
  Султанова Марина Олегівна 70.20
  Воропай Дарина Олександрівна 69.38
  Луханіна Катерина Русланівна 68.15
  Радіонова Анна Володимирівна 67.96
  Пашко Тетяна Анатоліївна 67.80
  Лінська Тетяна Миколаївна 67.17
  Донченко Андрій Миколайович 66.99
  Гібелінда Крістіна Русланівна 66.93
  Бабкевич Владислава Юріївна 65.39
  Країло Анастасія Василівна 64.72
  Василишина Яна Юріївна 64.35
  Сторчак Тетяна Іванівна 64.35
  Зайцева Тетяна Дмитрівна 63.57
  Коверсун Марія Сергіївна 63.32
  Москаленко Аліна Олексіївна 63.25
  Дигало Анна Олександрівна 61.43
  Немченко Олена Сергіївна 59.51
  Рибаченко Ірина Миколаївна 58.42
  Лудан Яна Петрівна 58.19
  Клепач Дарина Олександрівна 57.27
  Попів Ірина - Діана Володимирівна 55.01
  Самаріна Олена Вячеславівна 54.60
  Васянович Владлена Володимирівна 54.36
  Залозна Яна Миколаївна 52.86
  Задорожна Валентина Віталіївна 52.28
  Котур`єнко Євген Олександрович 49.42
  Ворнік Дарина Русланівна 48.73
  Шаповалова Аліна Максимівна 46.78
  Слободенюк Лілія Русланівна 45.90

2курс

Спеціальність "Психологія"

Кількість бюджетних місць: 10, ліміт стипендіатів становить 4 особи, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
1 Стукало Наталія Юріївна 86.98
2 Чаплінська Інна Сергіївна 85.13
3 Мудріцька Юлія Євгеніївна 84.53
4 Щербак Євгеній Олександрович 84.33
Залишились поза лімітом стипендіатів
5 Григоренко Злата Максимівна 83.55
6 Казидуб Катерина Володимирівна 82.33
7 Ярмолич Аня Володимирівна 81.00
8 Сіренко Анна Олексіївна 76.05
9 Чумак Маргарита Юріївна 62.03
10 Мельниченко Ольга Володимирівна 60.45

Заступники декана доповіли, що на 3 курсі за спеціальністю "Спеціальна освіта" за державним замовленням навчаються – 97 осіб. Встановлено ліміт стипендіатів – 44 особи, в тому числі 2 особи з підвищеною стипендією (якщо їх рейтинговий бал 90 і вище).

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

3 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Кількість бюджетних місць: 97, ліміт стипендіатів становить 44 особи, в тому числі 2 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
  Бушуєва Марія Сергіївна 93.05
  Кельман Мар`яна Василівна 90.68
  В`язовик-Миріна Катерина Костянтинівна 89.99
  Королюк Анастасія Олександрівна 89.23
  Тепаленко Анастасія Олегівна 88.40
  Шовкун Анастасія Віталіївна 86.14
  Пилипака Алла Сергіївна 86.04
  Бессараб Юлія Ігорівна 85.94
  Слісарчук Анжела Олегівна 85.88
  Вискребенцева Вероніка Анатоліївна 85.38
  Щербина Марина Олегівна 85.21
  Шепелюк Марія Анатоліївна 84.52
  Смородська Марія Віталіївна 84.14
  Скришевська Ольга Андріївна 83.78
  Гуценко Марія Олександрівна 83.74
  Харб Лінда Аліївна 83.67
  Сухарська Ірина Ігорівна 83.65
  Козлова Кіра Сергіївна 82.86
  Пищолка Ольга Олександрівна 82.70
  Романко Олександра Сергіївна 82.62
  Бодаєва Наталія Олександрівна 82.42
  Мелещук Анастасія Володимирівна 82.37
  Вискребенцева Вікторія Анатоліївна 82.27
  Білан Ірина Юріївна 82.18
  Лихасенко Вікторія Ігорівна 82.00
  Луцик Яна Олександрівна 81.71
  Іващук Анна Андріївна 81.70
  Левченко Яна Ігорівна 81.59
  Сябрюк Єлизавета Володимирівна 81.52
  Новаковська Катерина Дмитрівна 81.24
  Ігнат Катерина Степанівна 80.83
  Сапак Яна Сергіївна 80.50
  Яцимон Анна Віталіївна 80.19
  Веселовська Тетяна Сергіївна 80.19
  Плеса Тетяна Іванівна 79.95
  Сокол Антон Сергійович 79.89
  Кравченко Катерина Сергіївна 79.85
  Лех Катерина В`ячеславівна 79.76
  Сергієнко Катерина Петрівна 79.52
  Мурга Дарина Дмитрівна 79.40
  Рудюк Дарина Олегівна 79.22
  Фарина Оксана Володимирівна 78.08
  Сліпенко Тетяна Валентинівна 77.93
  Горленко Олена Олександрівна 77.53
Залишились поза лімітом стипендіатів
  Руденко Аріна Юріївна 77.45
  Скопенко Дар`я Олександрівна 77.23
  Вітченко Павло Андрійович 76.69
  Агабекян Єлизавета Геворгівна 76.51
  Слюсарчук Надія Анатоліївна 76.28
  Романенко Іванна Вікторівна 75.67
  Рудковська Аліна Юріївна 74.89
  Кучеренко Дар`я Олександрівна 74.74
  Крисюк Наталія Михайлівна 74.67
  Дідик Христина Олегівна 74.13
  Миколенко Марина Олександрівна 73.52
  Тищенко Людмила Вікторівна 73.32
  Новіцька Марія Віталіївна 73.04
  Зоценко Богдана Сергіївна 72.78
  Гелета Лариса Юріївна 72.66
  Сябрюк Катерина Володимирівна 72.33
  Юрченко Лілія Юріївна 72.22
  Зіньковська Світлана Юріївна 72.15
  Новобранець Юлія Сергіївна 72.13
  Кищук Анастасія Іванівна 71.88
  Журавель Дарина Дмитрівна 71.55
  Силенко Любов Василівна 71.18
  Кісілєвська Юлія Андріївна 71.10
  Федоренко Світлана Георгіївна 70.43
  Рокоча Олександра Олександрівна 69.61
  Юришинець Тамара Василівна 69.41
  Максименко Анастасія Сергіївна 69.27
  Ліра Аліна Вікторівна 68.93
  Щербина Оксана Василівна 68.52
  Крапив`янська Вікторія Андріївна 68.41
  Волощенко Вікторія Юріївна 68.36
  Кладько Владислава Сергіївна 68.28
  Пампура Вероніка Миколаївна 68.04
  Івасенко Вероніка Олександрівна 67.35
  Сінаєвська Вікторія Володимирівна 66.64
  Федорова Марія Іванівна 66.38
  Дубіцька Світлана Олегівна 65.63
  Краснянська Марія Юріївна 64.66
  Штоколова Анна Мирославівна 64.57
  Могильченко Катерина Олександрівна 64.48
  Кожанова Аліна Володимирівна 64.17
  Іващенко Марина Сергіївна 63.83
  Фесенко Ганна Борисівна 63.56
  Леончик Софія Іванівна 63.23
  Мельниченко Інна Іванівна 61.01
  Ткаченко Олена Сергіївна 59.95
  Галезник Анна Олексіївна 59.32
  Рижкова Анастасія Олегівна 58.37
  Шарпило Алла Сергіївна 57.58
  Чорноморченко Анна Леонідівна 56.73
  Музиленко Ірина Володимирівна 56.51
  Ліщенко Іванна Анатоліївна 56.02
  Мартиненко Анна Миколаївна 40.51

 

 

3курс

Спеціальність "Психологія"

Кількість бюджетних місць: 14, ліміт стипендіатів становить 6 осіб, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
  Павлєєв Віталій Олегович 83.81
  Бігун Анастасія Русланівна 78.79
  Виборнова Єлизавета Андріївна 78.64
  Луніна Надія Олександрівна 78.30
  Калита Марія Сергіївна 77.96
  Шишута Орися Миколаївна 76.73
Залишились поза лімітом стипендіатів
  Цимбалюк Анастасія Олексіївна 76.28
  Куцова Маргарита Олегівна 75.19
  Савош Іванна Віталіївна 73.73
  Голубецький Артем Сергійович 67.05
  Пшава Анжела Анатоліївна 65.48
  Гуртовенко Тетяна Олексіївна 63.79
  Грачов Борис Олександрович 63.55
  Щербина Олена Валеріївна 61.65

Заступники декана доповіли, що на 4 курсі за спеціальністю "Спеціальна освіта" за державним замовленням навчаються – 89 осіб. Встановлено ліміт стипендіатів – 40 осіб, в тому числі 2 особи з підвищеною стипендією (якщо їх рейтинговий бал 90 і вище).

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

4 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Кількість бюджетних місць: 89 ліміт стипендіатів становить 40 осіб, в тому числі 2 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
  Блищак Галина Ігорівна 96.01
  Дербаль Каріна Василівна 90.74
  Карпова Катерина Вікторівна 89.48
  Цюра Катерина Миколаївна 89.15
  Некрасова Анастасія Олександрівна 88.69
  Мартинюк Марія Олександрівна 86.88
  Гос Ірина Ярославівна 85.93
  Левченко Олена Володимирівна 85.88
  Красько Олеся Богданівна 85.63
  Якименко Марина Юріївна 85.48
  Ніконенко Анжеліка Анатоліївна 85.24
  Лосянович Олена Степанівна 85.17
  Шевченко Дар`я Олександрівна 84.50
  Погребняк Вікторія Олександрівна 84.10
  Грималюк Наталія Володимирівна 84.04
  Вершиніна Анастасія Андріївна 84.01
  Подолянець Юлія Тарасівна 83.83
  Царюк Ельвіра Андріївна 83.62
  Шпітун Юлія Анатоліївна 83.25
  Юрченко Дарія Сергіївна 83.09
  Черпак Ірина Михайлівна 82.99
  Велісейко Катерина Леонідівна 82.98
  Томашук Анастасія Андріївна 82.90
  Сорич Марія Миколаївна 82.86
  Місіюк Анастасія Віталіївна 82.84
  Маринич Світлана Владиславівна 82.37
  Волкова Катерина Анатоліївна 82.34
  Рудюк Ганна Олександрівна 82.02
  Бабич Людмила Борисівна 81.88
  Саврацька Юліана Дмитрівна 81.78
  Кривенко Катерина Миколаївна 81.38
  Соловей Аліна Олексіївна 81.37
  Бабій Світлана Михайлівна 81.21
  Лисенко Ріта Сергіївна 81.19
  Бігун Аліна Анатоліївна 81.13
  Мельник Дарина Олегівна 81.00
  Балабановська Валерія Василівна 80.84
  Комарова Інна Олегівна 80.70
  Тимошенко Ірина Володимирівна 80.69
  Кривенко Тетяна Олександрівна 79.97
Залишились поза лімітом стипендіатів
  Гарницька Анастасія Олексіївна 79.44
  Черевко Юлія Геннадіївна 79.43
  Дюндік Єлизавета Артурівна 79.32
  Мироненко Анна Юріївна 79.22
  Карпенко Марія Григорівна 79.14
  Костюк Олена Леонідівна 78.85
  Маркушевська Альона Василівна 78.84
  Білостоцька Ольга Олександрівна 78.27
  Башинська Аліна Геннадіївна 78.80
  Спіріна Руслана Станіславівна 78.25
  Сіра Ірина Олексіївна 77.69
  Опанасенко Катерина Олександрівна 77.33
  Курдюкова Ліліана Єгорівна 77.13
  Мельничук Ірина Вячеславівна 76.26
  Довбня Аліна Миколаївна 76.23
  Качурівська Вікторія Сергіївна 75.84
  Смірнова Оксана Олегівна 75.76
  Кільова Анастасія Сергіївна 75.70
  Кобзар Світлана Олександрівна 75.68
  Бабич Анастасія Валеріївна 75.47
  Тарасевич Тетяна Володимирівна 75.46
  Бабич Олеся Анатоліївна 75.25
  Неклеса Марія Олександрівна 75.07
  Голощук Ольга Валентинівна 74.67
  Сохацька Марія Валеріївна 74.10
  Цимбал Вікторія Ігорівна 74.06
  Шурай Юлія Володимирівна 73.97
  Бесараб Тетяна Вікторівна 73.83
  Ткаченко Ольга Костянтинівна 73.38
  Тумакова Анастасія Володимирівна 73.32
  Карповець Вікторія Олександрівна 73.03
  Пузанкова Валерія Євгенівна 72.78
  Горбенко Яна Ігорівна 72.12
  Мельник Катерина Михайлівна 71.67
  Нитяжук Катерина Сергіївна 70.59
  Федорук Ірина Романівна 70.57
  Яковлєва Ольга Кирилівна 70.14
  Лукинів Наталія Іванівна 69.65
  Вовк Юрій Володимирович 69.50
  Шептякова Ольга Олександрівна 69.39
  Матеюк Єлизавета Русланівна 68.59
  Грекул Вікторія Романівна 66.00
  Артисюк Аліна Олександрівна 65.20
  Макарчук Світлана Сергіївна 64.91
  Вовк Ангеліна Сергіївна 64.50
  Титаренко Марія Олександрівна 62.39
  Кайдаш Антоніна Романівна 59.60
  Колісниченко Аня Василівна 59.25
  Чуйко Надія Василівна 58.89

4курс

Спеціальність "Психологія"

Кількість бюджетних місць: 19, ліміт стипендіатів становить 9 осіб, в тому числі 1 особа з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
1 Малинич Марина Володимирівна 90.34
2 Зацепіна Таїсія Вадимівна 88.35
3 Малафей Віра Григорівна 85.66
4 Стеценко Вікторія Леонідівна 83.96
5 Ковгар Марина Віталіївна 83.01
6 Коротоножкін Олександр Сергійович 81.00
7 Марченко Валентина Сергіївна 80.41
8 Нагірняк Анастасія Олегівна 79.69
9 Фрунзе Анна Андріїна 79.25
Залишились поза лімітом стипендіатів
10 Муравська Юлія Вікторівна 77.29
11 Куманська Наталія Петрівна 76.74
12 Гензерська Марія Ярославівна 76.62
13 Ющенко Ігор Сергійович 75.71
14 Короткова Олександра Володимирівна 74.49
15 Ємельянова Анастасія Олександрівна 71.39
16 Корякіна Світлана Юріївна 70.84
17 Дудник Ганна Андріївна 66.86
18 Калініченко Катерина Ігорівна 61.38
19 Мазуренко Тетяна Олександрівна 59.88

Заступники декана доповіли, що на І курс ступінь «Магістр» за спеціальністю "Спеціальна освіта" на навчання за державним замовленням зараховано – 38 осіб. Встановлено ліміт стипендіатів – 17 осіб, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією (якщо їх рейтинговий бал 90 і вище).

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
  Білощена Дарія Миколаївна 89.65
  Коломієць Анастасія Вікторівна 87.94
  Войтюк Вікторія Вікторівна 86.92
  Бойко Тетяна Максимівна 86.43
  Хоружая Арина Олександрівна 85.85
  Кухарчук Тетяна Анатоліївна 85.74
  Підлужна Вероніка Сергіївна 84.70
  Талалай Інна Юріївна 84.38
  Ковтун Наталія Андріївна 83.84
  Марченко Ірина Анатоліївна 83.67
  Кривонос Марія Олександрівна 83.59
  Іванова Наталія Павлівна 83.57
  Дишко Тетяна Петрівна 83.45
  Гетьман Анастасія Андріївна 83.11
  Березіна Ольга Ігорівна 83.06
  Артемчук Марія Андріївна 82.80
  Грінько Катерина Олександрівна 81.93
Залишились поза лімітом стипендіатів
  Данільченко Аліна Русланівна 81.41
  Рожко Оксана Сергіївна 80.88
  Гламазда Катерина Сергіївна 80.10
  Мариніч Марія Іванівна 78.92
  Чадченко Лілія Романівна 78.82
  Савчук Мар`яна Володимирівна 78.79
  Кочугура Дарина Олександрівна 78.69
  Мухоїд Олеся Вікторівна 78.48
  Кикоть Ірина Євгенівна 77.40
  Таргоня Таїсія Павлівна 77.12
  Никитенко Тетяна Сергіївна 76.41
  Волкова Вікторія Юріївна 76.31
  Міщенко Яна Юріївна 75.87
  Єрмакова Наталія Володимирівна 75.84
  Сова Ірина Олександрівна 75.73
  Коваленко Валерія Володимирівна 74.44
  Капітоненко Анастасія Андріївна 74.04
  Колодій Тетяна Василівна 70.20
  Кордолевська Анастасія Володимирівна 66.84
  Мельничук Анна Олександрівна 66.38
  Єлькіна Анна Олександрівна 62.62

1курс

Ступінь «Магістр»

Спеціальність "Психологія"

Кількість бюджетних місць: 11, ліміт стипендіатів становить 5 осіб, в тому числі 1 особа з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
  Волинець Єлизавета Василівна 90.40
  Лазько Аліна Олександрівна 85.30
  Гаркава Аліна Анатоліївна 84.80
  Машовець Марія Костянтинівна 81.97
  Холкіна Анна Олександрівна 80.63
Залишились поза лімітом стипендіатів
  Скубко Юлія Олегівна 80.53
  Ліщенко Валентина Валеріївна 76.93
  Голиця Марина Олексіївна 76.90
  Яценко Антон Михайлович 76.20
  Шевченко Олеся Олександрівна 75.80
  Коптюк Світлана Олександрівна 73.37

 

 

Заступники декана доповіли, що на ІІ курс ступінь «Магістр» за спеціальністю "Спеціальна освіта" на навчання за державним замовленням зараховано – 68 осіб. Встановлено ліміт стипендіатів – 31 особа, в тому числі 2 особи з підвищеною стипендією (якщо їх рейтинговий бал 90 і вище).

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

 

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
  1. 1.
Юківська Аліна Михайлівна 96.65
  1. 2.
Онищенко Ольга Юріївна 95.72
  1. 3.
Захарченко Марія Романівна 95.08
  1. 4.
Суховірська Іванна Романівна 93.85
  1. 5.
Макарова Катерина Андріївна 92.96
  1. 6.
Терниця Ірина Олександрівна 90.57
  1. 7.
Шевченко Ярослав Олександрович 90.25
  1. 8.
Білуха Дарина Сергіївна 89.91
  1. 9.
Руденко Аліна Станіславівна 89.39
  1. 10.
Мишко Олеся Олександрівна 87.55
  1. 11.
Стецюк Анастасія Романівна 87.13
  1. 12.
Михайленко Валерія Валеріївна 85.98
  1. 13.
Вишніченко Тетяна Вікторівна 84.88
  1. 14.
Манько Вікторія Олександрівна 84.82
  1. 15.
Фірман Ольга Зіновіївна 84.76
  1. 16.
Мельник Анна Тарасівна 84.66
  1. 17.
Дідич Каріна Максимівна 83.64
  1. 18.
Водько Марія Олегівна 83.36
  1. 19.
Арич Анна-Софія Юріївна 83.16
  1. 20.
Деревецька Катерина Ігорівна 83.05
  1. 21.
Готвянська Ірина Володимирівна 82.80
  1. 22.
Коломієць Сніжана Віталіївна 82.35
  1. 23.
Бабяк Юлія Олександрівна 82.06
  1. 24.
Воробцова Тетяна Степанівна 82.04
  1. 25.
Сторчова Марина Олександрівна 81.67
  1. 26.
Залозна Олена Сергіївна 81.47
  1. 27.
Онищенко Анна Владиславівна 81.14
  1. 28.
Боголій Оксана Віталіївна 81.04
  1. 29.
Смолінська Вікторія Ігорівна 80.57
  1. 30.
Павлівська Яна Ігорівна 80.38
  1. 31.
Козир Ольга Віталіївна 80.05
Залишились поза лімітом стипендіатів
  1. 32.
Березан Маргарита Дмитрівна 79.43
  1. 33.
Логощук Марія Іванівна 79.42
  1. 34.
Тараненко Анастасія Миколаївна 79.24
  1. 35.
Духнич Наталія Олександрівна 79.21
  1. 36.
Зімовець Ангеліна Олексіївна 79.10
  1. 37.
Гук Галина Григоріївна 79.07
  1. 38.
Стрілець Оксана Юріївна 79.00
  1. 39.
Жебрівська Юлія Юріївна 78.55
  1. 40.
Фісенко Ксенія Геннадіївна 78.51
  1. 41.
Петльований Павло Вячеславович 77.79
  1. 42.
Снігир Валерія Валеріївна 76.97
  1. 43.
Крутінь Олена Сергіївна 76.33
  1. 44.
Лукавська Ольга Ігорівна 76.30
  1. 45.
Федончук Ольга Анатоліївна 75.60
  1. 46.
Кривко Ганна Вікторівна 75.38
  1. 47.
Вінарська Анастасія Олександрівна 75.37
  1. 48.
Іщенко Дар`я Вікторівна 74.76
  1. 49.
Федоренко Наталія Анатоліївна 74.47
  1. 50.
Шпорин Аліна Володимирівна 74.31
  1. 51.
Махазьон Марина Володимирівна 73.79
  1. 52.
Саворона Катерина Василівна 73.72
  1. 53.
Дученко Анастасія Русланівна 73.57
  1. 54.
Огородник Ірина Олегівна 73.34
  1. 55.
Підстепна Жанна Анатоліївна 73.10
  1. 56.
Назаренко Ірина Валеріївна 72.75
  1. 57.
Устинова Ірина Богданівна 72.68
  1. 58.
Кошева Ярослава Яківна 72.22
  1. 59.
Скулкіна Вікторія Олександрівна 72.21
  1. 60.
Гордзей Дарина Сергіївна 71.93
  1. 61.
Футулуйчук Ірина Ігорівна 71.85
  1. 62.
Стукал Любов Анатоліївна 71.69
  1. 63.
Доманська Маріанна Станіславівна 71.33
  1. 64.
Фещенко Каріна Ігорівна 66.31
  1. 65.
Левченко Юлія Олегівна 66.03
  1. 66.
Ярошенко Богдана Романівна 58.50
  1. 67.
Сита Маріанна Михайлівна 58.45
  1. 68.
Бевз Марина Ігорівна 23.76

 

УХВАЛИЛИ:

відповідно до Порядку призначення і виплати стипендій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 року №882 «Питання стипендіального забезпечення» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1050) та Положення про стипендіальне забезпечення студентів, аспірантів і докторантів НПУ імені М.П. Драгоманова, затвердженого на засіданні Вченої ради 26 червня 2018 року, протокол №14,

Призначити академічну стипендію з 01 лютого 2019 року студентам факультету корекційної педагогіки та психології на підставі конкурсного балу, отриманого під час вступу до університету:

 

 

 

 

 

1 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Кількість бюджетних місць: 51, ліміт стипендіатів становить 23 особи, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

 

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
  Феногенова Аліна Миколаївна 1660
  Козуліна Ксенія Леонідівна 1660
  Заречук Оксана Михайлівна 1660
  Кут Андріана Юріївна 1660
  Махрова Єлизавета Романівна 1660
  Денисюк Анна Вікторівна 1660
  Сачко Марія Владиславівна 1660
  Інгор Марія Сергіївна 1660
  Деменко Анастасія Володимирівна 1660
  Скрипник Тетяна Василівна 1660
  Ступницька Ярослава Вікторівна 1660
  Польова Дарина Сергіївна 1660
  Хоц Віталіна Анатоліївна 1660
  Вареник Анна Олександрівна 1660
  Дмитерко Вікторія Олексіївна 1660
  Герасимович Богдана Василівна 1660
  Жваненко Оксана Олександрівна 1660
  Крупка Олександра Ігорівна 1660
  Кримська Софія Олександрівна 1660
  Фількевич Анастасія Русланівна 1660
  Музика Дарина Олегівна 1660
  Бенца Олександра Юріївна 1660
  Гнип Анастасія Ігорівна 1660

 

1курс

Спеціальність "Психологія"

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
1 Притула Ірина Романівна 1300
2 Волкова Вероніка Вадимівна 1300

2 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
  Мокроусова Анна Андріївна 2416
  Писаренко Марія Миколаївна 1660
  Ткачук Ірина Володимирівна 1660
  Таланчук Євген Костянтинович 1660
  Радчук Анна Володимирівна 1660
  Дімова Галина Володимирівна 1660
  Нікулін Єгор Олегович 1660
  Климюк Тетяна Олександрівна 1660
  Фін Ліна Євгенівна 1660
  Паньків Діана Миколаївна 1660
  Мельничук Ольга Романівна 1660
  Гульчук Олена Василівна 1660
  Павлюк Єлизавета Олександрівна 1660
  Корпош Марія Михайлівна 1660
  Кудіна Марія Володимирівна 1660
  Ціхоцька Тетяна Олексіївна 1660
  Поломаренко Крістіна Сергіївна 1660
  Ахмедова Ярослава Анатоліївна 1660
  Потрогош Анастасія Михайлівна 1660
  Ольховик Тетяна Володимирівна 1660
  Форманчук Юлія Миколаївна 1660
  Гуща Марія Іванівна 1660
  Гололобова Аліна Юріївна 1660
  Ільніцька Валентина Олегівна 1660
  Власенко Катерина Євгенівна 1660
  Каданцева Тетяна Віталіївна 1660
  Кириленко Тетяна Василівна 1660
  Грабовецька Тетяна Олександрівна 1660

2курс

Спеціальність "Психологія"

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
1 Стукало Наталія Юріївна 1300
2 Чаплінська Інна Сергіївна 1300
3 Мудріцька Юлія Євгеніївна 1300
4 Щербак Євгеній Олександрович 1300

3 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
  Бушуєва Марія Сергіївна 2416
  Кельман Мар`яна Василівна 2416
  В`язовик-Миріна Катерина Костянтинівна 1660
  Королюк Анастасія Олександрівна 1660
  Тепаленко Анастасія Олегівна 1660
  Шовкун Анастасія Віталіївна 1660
  Пилипака Алла Сергіївна 1660
  Бессараб Юлія Ігорівна 1660
  Слісарчук Анжела Олегівна 1660
  Вискребенцева Вероніка Анатоліївна 1660
  Щербина Марина Олегівна 1660
  Шепелюк Марія Анатоліївна 1660
  Смородська Марія Віталіївна 1660
  Скришевська Ольга Андріївна 1660
  Гуценко Марія Олександрівна 1660
  Харб Лінда Аліївна 1660
  Сухарська Ірина Ігорівна 1660
  Козлова Кіра Сергіївна 1660
  Пищолка Ольга Олександрівна 1660
  Романко Олександра Сергіївна 1660
  Бодаєва Наталія Олександрівна 1660
  Мелещук Анастасія Володимирівна 1660
  Вискребенцева Вікторія Анатоліївна 1660
  Білан Ірина Юріївна 1660
  Лихасенко Вікторія Ігорівна 1660
  Луцик Яна Олександрівна 1660
  Іващук Анна Андріївна 1660
  Левченко Яна Ігорівна 1660
  Сябрюк Єлизавета Володимирівна 1660
  Новаковська Катерина Дмитрівна 1660
  Ігнат Катерина Степанівна 1660
  Сапак Яна Сергіївна 1660
  Яцимон Анна Віталіївна 1660
  Веселовська Тетяна Сергіївна 1660
  Плеса Тетяна Іванівна 1660
  Сокол Антон Сергійович 1660
  Кравченко Катерина Сергіївна 1660
  Лех Катерина В`ячеславівна 1660
  Сергієнко Катерина Петрівна 1660
  Мурга Дарина Дмитрівна 1660
  Рудюк Дарина Олегівна 1660
  Фарина Оксана Володимирівна 1660
  Сліпенко Тетяна Валентинівна 1660
  Горленко Олена Олександрівна 1660

3курс

Спеціальність "Психологія"

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
  Павлєєв Віталій Олегович 1300
  Бігун Анастасія Русланівна 1300
  Виборнова Єлизавета Андріївна 1300
  Луніна Надія Олександрівна 1300
  Калита Марія Сергіївна 1300
  Шишута Орися Миколаївна 1300

4 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
  Блищак Галина Ігорівна 2416
  Дербаль Каріна Василівна 2416
  Карпова Катерина Вікторівна 1660
  Цюра Катерина Миколаївна 1660
  Некрасова Анастасія Олександрівна 1660
  Мартинюк Марія Олександрівна 1660
  Гос Ірина Ярославівна 1660
  Левченко Олена Володимирівна 1660
  Красько Олеся Богданівна 1660
  Якименко Марина Юріївна 1660
  Ніконенко Анжеліка Анатоліївна 1660
  Лосянович Олена Степанівна 1660
  Шевченко Дар`я Олександрівна 1660
  Погребняк Вікторія Олександрівна 1660
  Грималюк Наталія Володимирівна 1660
  Вершиніна Анастасія Андріївна 1660
  Подолянець Юлія Тарасівна 1660
  Царюк Ельвіра Андріївна 1660
  Шпітун Юлія Анатоліївна 1660
  Юрченко Дарія Сергіївна 1660
  Черпак Ірина Михайлівна 1660
  Велісейко Катерина Леонідівна 1660
  Томашук Анастасія Андріївна 1660
  Сорич Марія Миколаївна 1660
  Місіюк Анастасія Віталіївна 1660
  Маринич Світлана Владиславівна 1660
  Волкова Катерина Анатоліївна 1660
  Рудюк Ганна Олександрівна 1660
  Бабич Людмила Борисівна 1660
  Саврацька Юліана Дмитрівна 1660
  Кривенко Катерина Миколаївна 1660
  Соловей Аліна Олексіївна 1660
  Бабій Світлана Михайлівна 1660
  Лисенко Ріта Сергіївна 1660
  Бігун Аліна Анатоліївна 1660
  Мельник Дарина Олегівна 1660
  Балабановська Валерія Василівна 1660
  Комарова Інна Олегівна 1660
  Тимошенко Ірина Володимирівна 1660
  Кривенко Тетяна Олександрівна 1660

4курс

Спеціальність "Психологія"

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
1 Малинич Марина Володимирівна 1300
2 Зацепіна Таїсія Вадимівна 1300
3 Малафей Віра Григорівна 1300
4 Стеценко Вікторія Леонідівна 1300
5 Ковгар Марина Віталіївна 1300
6 Коротоножкін Олександр Сергійович 1300
7 Марченко Валентина Сергіївна 1300
8 Нагірняк Анастасія Олегівна 1300
9 Фрунзе Анна Андріїна 1300

І курс ступінь «Магістр»

"Спеціальна освіта"

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
  Білощена Дарія Миколаївна 1660
  Коломієць Анастасія Вікторівна 1660
  Войтюк Вікторія Вікторівна 1660
  Бойко Тетяна Максимівна 1660
  Хоружая Арина Олександрівна 1660
  Кухарчук Тетяна Анатоліївна 1660
  Підлужна Вероніка Сергіївна 1660
  Талалай Інна Юріївна 1660
  Ковтун Наталія Андріївна 1660
  Марченко Ірина Анатоліївна 1660
  Кривонос Марія Олександрівна 1660
  Іванова Наталія Павлівна 1660
  Дишко Тетяна Петрівна 1660
  Гетьман Анастасія Андріївна 1660
  Березіна Ольга Ігорівна 1660
  Артемчук Марія Андріївна 1660
  Грінько Катерина Олександрівна 1660

1курс

Ступінь «Магістр»

Спеціальність "Психологія"

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
1. Волинець Єлизавета Василівна 1300
2. Лазько Аліна Олександрівна 1300
3. Гаркава Аліна Анатоліївна 1300
4. Машовець Марія Костянтинівна 1300
5. Холкіна Анна Олександрівна 1300

 

 

ІІ курс

ступінь «Магістр»

спеціальність "Спеціальна освіта"

 

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
1        Юківська Аліна Михайлівна 2416
2 Онищенко Ольга Юріївна 2416
3        Захарченко Марія Романівна 1660
4        Суховірська Іванна Романівна 1660
5        Макарова Катерина Андріївна 1660
6        Терниця Ірина Олександрівна 1660
7        Шевченко Ярослав Олександрович 1660
8        Білуха Дарина Сергіївна 1660
9        Руденко Аліна Станіславівна 1660
10   Мишко Олеся Олександрівна 1660
11   Стецюк Анастасія Романівна 1660
12   Михайленко Валерія Валеріївна 1660
13   Вишніченко Тетяна Вікторівна 1660
14   Манько Вікторія Олександрівна 1660
15   Фірман Ольга Зіновіївна 1660
16   Мельник Анна Тарасівна 1660
17   Дідич Каріна Максимівна 1660
18   Водько Марія Олегівна 1660
19   Арич Анна-Софія Юріївна 1660
20   Деревецька Катерина Ігорівна 1660
21   Готвянська Ірина Володимирівна 1660
22   Коломієць Сніжана Віталіївна 1660
23   Бабяк Юлія Олександрівна 1660
24   Воробцова Тетяна Степанівна 1660
25   Сторчова Марина Олександрівна 1660
26   Залозна Олена Сергіївна 1660
27   Онищенко Анна Владиславівна 1660
28   Боголій Оксана Віталіївна 1660
29   Смолінська Вікторія Ігорівна 1660
30   Павлівська Яна Ігорівна 1660
31   Козир Ольга Віталіївна 1660

Декан ФСІО                                                                                               професор Шеремет М.К.

Заступник декана

з навчально-методичної роботи                                                               професор Федоренко С.В.

Заступник декана з наукової роботи                                                       доц. Афузова Г.В.

Заступник декана з виховної роботи                                                       доц. Чепурна Л.Г.

Голова студентського профкому ФСІО                                                 Ольховик Т. В.

Заступник голови студентського профкому ФСІО                             Кравчук А.В.

Голова студентського парламенту ФСІО                                               Мокроусова А. А

Заступник голови студентського парламенту ФСІО                          Юківська А.М..

Голови студентського наукового товариства                                       Власенко К.Є.

Заступник голови наукового товариства                                            Казидуб К.В.

Секретар деканату                                                                                     Васильченко Д.Г.

Бухгалтерія                                                                                               Волосюк Л.Л

   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

14309883
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2101
14652
39446
12632424
234973
290441
14309883

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-03-20 03:30:42
   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ