Проведена Олімпіада зі студентами – майбутніми сурдопедагогами на тему: «Моральна готовність та професійні компетенції сурдопедагога»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий

30 жовтня 2017 року була проведена Олімпіада зі студентами – майбутніми сурдопедагогами на тему: «Моральна готовність та професійні компетенції сурдопедагога». В олімпіаді взяли участь студенти 1-4 курсів ОКР «бакалавр» та студенти 1 і 2 курсів магістратури стаціонарної форми навчання.

Було створено оргкомітет з підготовки та підведення підсумків Олімпіади у складі: проф. Фомічова Л. І., проф. Комісаров О. В., доц. Малина Л. О., доц. Круглик О. П., доц. Гренюк Л. С., доц. Горлачов О. С., ст. викл. Губар С. Ю., ст. викл. Козлова О. М., ст. викл. Тимофієнко Н. В.

13 листопада визначено призерів олімпіади:

1 курс:

Сліцька Катерина Геннадіївна

Ковальова Кароліна Олександрівна

Моренко Світлана Дмитрівна

Серед студентів всіх курсів призові місця вибороли:

1 місце – Доманська Маріанна Станіславівна

2 місце – Кухарчук Тетяна Анатоліївна

3 місце – Павлюк Єлизавета Олександрівна

Переможці олімпіади були нагороджені грамотами, які вручили їм викладачі кафедри сурдопедагогіки – проф. Фомічова Л. І., проф. Комісаров О. В., доц. Горлачов О. С., доц. Гренюк Л. С., ст. викл. Козлова О. М., ст. викл. Тимофієнко Н.В.

Професорсько-викладацький склад кафедри сурдопедагогіки імені М. Д. Ярмаченка факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова щиросердно вітає наших обдарованих студентів і бажає переможцям успіхів у реалізації творчого потенціалу, оптимізму, наполегливості у досягненні цілей, нових наукових перемог і вдалого перетворення теорії в життя!

Server Time: 2017-12-17 08:12:22