Вітаємо!

Завершився 2017 рік одразу двома науковими подіями, надзвичайно важливі для української тифлопедагогіки.

28 грудня на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д26.053.23 НПУ імені М. П. Драгоманова відбувся захист дисертації Бондаренко Юлії Анатоліївни на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.03 "Корекційна педагогіка". Дисертаційне дослідження здобувачки присвячене актуальній у тифлопедагогіці темі "Теоретико-методичні засади корекційного спрямування музичної діяльності дошкільників зі зниженим зором". Дослідження здійснювалося за наукового консультування декана факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова, академіка Синьова Віктора Миколайовича.

Того ж дня на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д26.053.23 НПУ імені М.П. Драгоманова відбувся захист дисертації Гладких Наталі Вячеславівни на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.03 "Корекційна педагогіка". Дисертаційне дослідження здобувачки присвячене важливим у сучасній дефектології питанням "Організації психолого-педагогічного супроводу дітей молодшого шкільного віку з комплексними порушеннями розвитку". Дослідження здійснювалося під науковим керівництвом доцента кафедри тифлопедагогіки Глушенко Катерини Олександрівни.

Щиро вітаємо з блискучим захистом чарівних жінок, справжніх професіоналок, які вболівають за свою справу і розбудовують тифлологічну науку, а також наукових керівників та консультантів, без яких не було б чудового результату, усіх, хто надихав, допомагав, підтримував! Бажаємо подальшої творчої наснаги на ниві нових наукових звершень!

10119877

Server Time: 2018-02-22 02:33:56