Курси підвищення кваліфікації

Оголошення!

Деталі

Оголошуємо набір на курси підвищення кваліфікації корекційних педагогів та педагогічних працівників (логопедів, тифлопедагогів, сурдопедагогів, корекційних психопедагогів, спеціальних та практичних психологів, ортопедагогів, вчителів інклюзивного навчання, вчителів загальноосвітніх закладів), що мають диплом про вищу дефектологічну (педагогічну) освіту в межах ліцензованого обсягу за такими темами:

Логопедичний масаж.

Логопедія (дизартрія, алалія, афазія).

Аутизм.

Методика Марії Монтессорі.

Спеціальна психологія.

Курси підвищення кваліфікації проводяться як на базі факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова, так і виїздні. За умов успішного виконання навчальної програми курсів слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.
     Курси підвищення кваліфікації корекційних педагогів та педагогічних працівників – це платна освітня послуга, що надається в ФКПП НПУ імені М.П.Драгоманова. Оплата проводиться за рахунок фізичних осіб.

Контакти:
м.Київ, вул. Тургенєвська, 8/14 (гуманітарний корпус НПУ імені М.П. Драгоманова – 13 поверх, ауд. 13-10)
тел. (044) 484-69-94
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     Контактна особа: Гноєвська Оксана Юріївнакандидат педагогічних наук, завідувач лабораторії менеджменту освіти ФКПП НПУ імені М.П. Драгоманова

Загальна інформація

Деталі

Курси підвищення кваліфікації корекційних педагогів (логопедів, тифлопедагогів, сурдопедагогів, корекційних психопедагогів, спеціальних психологів)

 

     Інститут корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова проводить набір на курси підвищення кваліфікації корекційних педагогів (логопедів, тифлопедагогів, сурдопедагогів, корекційних психопедагогів, спеціальних та практичних психологів, ортопедагогів, вчителів інклюзивного навчання), що мають диплом про вищу дефектологічну (педагогічну) освіту, в межах ліцензованого обсягу. Також проводяться курси підготовки та перепідготовки кадрів спеціальних навчальних закладів (вчителі-предметники, вихователі, вчителі-дефектологи, методисти, дефектологи) за наявності диплому про вищу педагогічну освіту.
     Курси підвищення кваліфікації проводяться як на базі Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова, так і виїздні. Тривалість курсів становить 10-20 календарних днів, 72-144 години.
     Слухачі курсів готують випускну роботу та захищають її на науково-практичній конференції в присутності провідних викладачів кафедр ІКПП.
     За умов успішного виконання навчальної програми курсів слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.
     Курси підвищення кваліфікації корекційних педагогів – це платна освітня послуга, що надається в ІКПП НПУ імені М.П.Драгоманова.
     Набір на курси підвищення кваліфікації проводиться протягом навчального року.

       Контакти:
м.Київ, вул. Тургенєвська, 8/14 (гуманітарний корпус НПУ імені М.П. Драгоманова – 13 поверх, ауд. 13-10)
тел. (044) 484-69-94
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     Контактна особа: Гноєвська Оксана Юріївна – завідувач Лабораторії менеджменту освіти Науково-дослідного центру інклюзивної освіти ІКПП НПУ імені М.П. Драгоманова


 

   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

11180780
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2191
14050
76656
9481662
165525
274528
11180780

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-12-17 05:57:51
   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ