ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми логопедії"

15-16 жовтня 2014 року

на базі Інституту корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університет у імені М.П.Драгоманова

відбудеться

ІІ міжнародна науково-практична конференція

"актуальні проблеми логопедії"

Організатори конференції:

Інститут корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова,  ВГО «Українська асоціація корекційних педагогів»

Напрямки роботи конференції:

• Комплексна діагностика порушень у дітей з порушеннями мовленнєвого розвитку.
  • Новітні технології подолання мовленнєвих порушень у дітей та дорослих.
  • Клініка та терапія психосоматичних розладів у дітей та підлітків  із тяжкими порушеннями мовлення.
  • Альтернативні засоби комунікації у логопедичній роботі.
  • Сімейне виховання дітей з тяжкими порушеннями мовлення.
  • Клінічні аспекти діагностики та корекції тяжких порушень мовлення.
  • Раннє втручання, абілітація та діагностика дітей з тяжкими порушеннями мовлення.
  • Проблеми психічного дизонтогенезу  у дітей та дорослих з порушеннями мовленнєвого розвитку.
  • Інформаційні технології в системі логопедичної роботи.
  • слухач,
  • виступ на пленарному засіданні,
  • виступ на секційному засіданні,
  • майстер-клас,
  • лекція,
  • заочна участь (тільки публікація).
    • гуртожиток НПУ імені М.П.Драгоманова (близько 150грн/доба)
    • готелі м. Києва від 300 до 1000 грн/доба. (подробиці у організаторів конференції або на сайті www.booking.com)

Попередня реєстрація обов’язкова! Кількість  учасників обмежена. Реєстраційний внесок за участь у конференції у розмірі 200 грн. оплачується ДО КОНФЕРЕНЦІЇ.Для членів УАКП реєстрація відбуватиметься за окремим столом на пільгових умовах (100 грн.). До конференції планується видання матеріалів конференції (фахове видання).

Орієнтовну програму конференції буде розміщено після 1.10.2014 на http://ikpp.npu.edu.ua.

Форми участі у конференції:

Для участі у конференції необхідно до 01.10.2014 р. пройти он-лайн реєстрацію на сайті http://ikpp.npu.edu.ua/ у розділі КОНФЕРЕНЦІЇ. Деталі щодо оплати буде надіслано після реєстрації. Підтвердження реєстрації проводитиметься упродовж тижня.

Для учасників конференції, які обрали заочну участь оплата реєстраційного внеску обовʼязкова за умов відправлення оргкомітетом збірнику конференції і сертифікату учасника.

Матеріали конференції

Наукові статті учасників конференції буде опубліковано у спеціальному випуску наукового збірника «Науковий часопис НПУ імені М.П.Драгоманова. Серія 19. Корекційна педагогіка та спеціальна психологія». Авторські матеріали для публікації у  збірнику конференції (фахове видання) надсилайте на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.до 25.09 2014 року. Вартість 1 стор. – 25 грн. Вимоги до публікації у додатку.

Гостям конференції пропонуються такі  варіанти поселення:

Контактний телефон  оргкомітету +38044482 38 47

факс+38044486 80 38