На сайт

 

   

1 292 29

   

Статті

"Дефектологічний словник" за ред. В.І.Бондаря, В.М.Синьова

Деталі

     Силами  Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П.Драгоманова видано "Дефектологічний словник" за ред. В.І.Бондаря, В.М.Синьова.
      У словнику широко представлений довідково-тлумачний принцип, що дає змогу читачеві у стислій формі і водночас грунтовно ознайомитися з термінами і поняттями, які стосуються традиційних підходів до навчання і виховання дітей із особливостями психофізичного розвитку. З урахуванням сучасних тенденцій в освіті до словника уведено нові поняття, які розкривають особливості організації навчального процесу з дітьми, які мають порушення психофізичного розвитку, у загальноосвітній школі за місцем проживання.

     Словник розрахований на чисельну аудиторію: учителів загальноосвітніх і спеціальних навчальних закладів, практичних психологів, працівників соціальних служб, студентів педагогічних ВНЗ, батьків дітей з проблемами у розвитку. 

    Ознайомитись зі словником можна в Науково-методичному центрі інклюзивної освіти ІКПП. Контакти: 01054, м. Київ, вул. Тургенівська 8/14, ауд. 13-10.

Тел.:             (044) 484-69-94      , e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Контактна особа: методист Гулюк Наталія Станіславівна.

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ