Про інститут

Директор Інституту

Синьов Віктор Миколайович

Контактний тел. 8-044-486-80-38

Синьов Віктор Миколайович народився 14 березня 1940 року в м. Києві у сім’ї артистів естради. Все життя В.М.Синьов присвятив педагогічній діяльності – як вчитель, викладач вищих навчальних закладів, організатор вищої освіти, дослідник психолого-педагогічних проблем спеціальної корекційної освіти, ресоціалізації засуджених, підготовки кадрів для правоохоронних органів, тощо.
    Закінчив у 1962 році педагогічний факультет (відділення спеціальної педагогіки) Київського державного інституту імені О.М.Горького, В. М. Синьов працював вчителем допоміжної школи, методистом Міністерства освіти України, а з 1964 р. по 1975 р. – викладачем, старшим викладачем, доцентом, заступником декана дефектологічного факультету КДПІ імені О.М.Горького (з перервою з вересня 1966 р. по серпень 1968 р. на навчання у аспірантурі науково - дослідного інституту дефектології АПН СРСР у м. Москві, де достроково у 1968 році захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності педагогіки).
    У 1975 році В. М. Синьов був запрошений і обраний за конкурсом на посаду старшого наукового співробітника НДІ педагогіки України, де працював до 1980 року, коли був переведений у кадри Міністерства внутрішніх справ СРСР, працював у Київському філіалі Всесоюзного інституту підвищення кваліфікації керівних працівників МВС СРСР ( з 1992 р. Київський інститут внутрішніх справ при НАВСУ, з 2003 р. – Київський юридичний інститут МВС України) на посадах начальника навчального відділу, доцента, професора, начальника кафедри, першого проректора інституту. У 1988 році захистив у НДІ дефектології АПН СРСР (Москва) докторську дисертацію з корекційної педагогіки. У 1992 році обраний членом-кореспондентом, а у 1994 р. – дійсним членом Академії педагогічних наук України. У 1995 році йому присвоєно почесне звання “Заслужений юрист України”. У вересні 2003 року призначений на посаду директора інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П.Драгоманова. Підготував біля 30 докторів, кандидатів наук. Члени його наукової школи працюють у багатьох містах України, Росії, Молдови, Литви, Білорусії, Болгарії.

• Декан факультету

Server Time: 2018-07-17 13:20:40