Готується до випуску збірник наукових праць.

Готується до випуску збірник наукових праць

«Теоретичне та методичне забезпечення навчання та виховання осіб з особливими освітніми потребами»

3 випуск

До збірника входять праці науковців, аспірантів, співробітників наукових установ, магістрантів, студентів, практичних працівників у галузі корекційної педагогіки та спеціальної психології. У них розглядаються актуальні проблеми навчання та виховання осіб з вадами психофізичного розвитку різних вікових категорій.

Адресується науковцям, спеціалістам-практикам, студентам, які навчаються за спеціальністю «Корекційна освіта», батькам.

У збірнику розкриваються наступні питання:

• Сучасні освітні технології в навчанні та вихованні дітей з особливими освітніми потребами.
  • Проблеми організації допомоги сім’ям, які виховують дітей з психофізичними вадами.
  • Сучасні технології діагностики, профілактики та корекції порушень в розвитку.
  • Комплексний медико-психолого-педагогічний підхід до освітньо-реабілітаційної роботи з дітьми з особливостями психічного розвитку..
  • Досвід кореційно-виховної роботи в спеціальних закладах освіти.
  • Психолого-педагогічні напрями соціалізації особистості з вадами розвитку в сучасних умовах.
  • Теорія та історія корекційної роботи з дітьми з психофізичними вадами.
  • Інноваційні технології та організація навчально-виховної, корекційної та реабілітаційної роботи з дітьми з особливостями психофізичного розвитку в умовах інклюзивної освіти.

Вимоги щодо оформлення матеріалів

Робоча мова – російська, українська.

Обсяг статті – 5-10 сторінок тексту формату А-4, інтервал – 1.5; шрифт Times New Roman, № 14 у редакторі MS WORD for Windows. Параметри сторінки: поле зверху – 2.0 см, знизу – 2.0 см, зліва – 3.0 см, справа – 1.0 см. Верхній колонтитул – 1,25 см, ніжній – 3,2 см. При оформленні статті у лівому верхньому куті ставиться УДК (шрифт нежирний), прізвище та ініціали автора, його науковий ступінь та вчене звання, вказуються в лівому верхньому кутку (шрифт жирний). Назва статті друкується через рядок великими літерами, шрифт жирний, вирівнювання по центру.

Зміст статті пропонується надати за умовним планом: постановка проблеми в загальному вигляді та її зв’язок з важливими науковими та практичними завданнями; аналіз останніх досліджень та публікацій у яких започатковано розв’язання цієї проблеми та на які спирається автор; висвітлення невирішених раніше частин загальної проблеми, яким присвячується ця стаття; формулювання цілей статті (постановка завдання); виклад основного матеріалу дослідження; висновки з цього дослідження й перспективи подальших розробок у цьому напрямку.

Бібліографія подається в кінці статті після слова „Література” (без двокрапки) й оформляється відповідно до загальноприйнятих бібліографічних вимог. Список повинен містити не більше 6 джерел.

На окремому аркуші додається довідка про автора (повністю прізвище, ім’я та по-батькові, повна назва місця роботи (або навчання), посада, домашня адреса, адреса місця роботи, обов’язково контактні телефони).

Подавати відредагований текст статті електронною поштою або на диску (без нумерації сторінок) з одним роздрукованим примірником.

Статті, які не відповідають вимогам, не друкуються, автору не повертаються.

Термін подачі матеріалів – 1 червня 2013 року.

Для практичних працівників публікація безкоштовна.

Редакція залишає за собою право скорочення та виправлення надісланих матеріалів.

Матеріали надсилаються за адресою:

84116, Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Г. Батюка, 19, Донбаський державний педагогічний університет, дефектологічний факультет, кафедра технологій корекційної та інклюзивної освіти, Дмитрієва І.В. або 84112, Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Комунарів, 18, кв.4. Дмитрієва І.В.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">dmitrievasgpu@mail.ru (пошта кафедри технологій корекційної та інклюзивної освіти)

Прохання надсилати кошти за випуск збірника (1 примірник - 50 грн.) на адресу: 84116, Донецька обл., м.Слов’янськ, вул. Олімпійська, б.6, кв.202. Прокопова Ю.С.

Довідки за телефоном:

(06262) 3-21-98 – дефектологічний факультет (деканат)

Факс: (06262) 9-19-50

моб. тел.: 099-01-81-008 (Дмитрієва І.В.)

Відповідальна особа: доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри технологій корекційної та інклюзивної освіти Дмитрієва Ірина Володимирівна.

Server Time: 2018-10-24 04:43:39