Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтеграція науки і практики в умовах модернізації корекційної освіти України»

Херсонський державний університет

Факультет природознавства, здоров’я людини та туризму

Всеукраїнська науково-практична конференція

«Інтеграція науки і практики в умовах модернізації

корекційної освіти України»

21-22 квітня 2016 року

Інформаційний лист

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Інтеграція науки і практики в умовах модернізації корекційної освіти України”, що відбудеться 21-22 квітня 2016 року на факультеті природознавства, здоров’я людини та туризму Херсонського державного університету.

Планується робота за наступними напрямками:

• Особливості розвитку в онтогенезі дітей з психофізичними вадами.
  • Інноваційні корекційно-педагогічні технології в системі корекційної освіти.
  • Сучасні логопедичні технології.
  • Досвід і перспективи впровадження інклюзивного навчання дітей з психофізичними вадами.
  • Раннє втручання в сучасній корекційній педагогіці.
  • Система психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами та їх сімей.

У програмі конференції планується проведення пленарного засідання, робота секцій, проведення майстер-класів, круглий стіл, презентація авторських монографій, посібників, аудіо- та відеоматеріалів, відвідування закладів корекційної освіти м. Херсона.

До початку конференції буде надрукований збірник наукових праць, а після її завершення опублікована електронна версія матеріалів на сайті Херсонського державного університету. Матеріали подаються в електронному та роздрукованому (1 екз.) вигляді. Текст виконується в текстовому редакторі Microsoft Word, інтервал 1,5, шрифт Times New Roman, 14 пт. Таблиці, малюнки, фотографії подаються на окремих сторінках з відповідними підписами і поясненнями. Мова видання - українська, російська, англійська. При оформленні статті варто дотримуватися наступної послідовності: індекс УДК (у лівому верхньому куті сторінки), ініціали і прізвище авторів (у правому куті сторінки), назва статті (прописними буквами), текст статті (вступ, матеріали і методи, результати, обговорення, висновки), список літератури. До статті додаються відомості про автора: прізвище, ім'я, по батькові (повністю), науковий ступінь і вчене звання, місце роботи чи навчання (без скорочень), посада, домашня адреса, контактний телефон, e-mail.

Вартість однієї сторінки – 30 грн., поштова пересилка збірника наукових праць (за необхідності) оплачується окремо. Термін подачі матеріалів до 01 квітня 2016 р.

Витрати на харчування, проживання, транспорт, культурну програму учасники конференції несуть самостійно. Розмір оргвнеску буде повідомлено додатково, в другому інформаційному листі. Пропонується розміщення в готельному комплексі студмістечка (номери на 1-2-3 місця).

Адреса: 73000, Херсон, вулиця 40 років Жовтня, 27, Херсонський державний університет, факультет природознавства, здоров’я людини та туризму.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Тел.: 8 (0552) 32-67-54

Адреса для переказів: 73030, м. Херсон-30, вул. 3-я Текстильна, 26, Яковлевій Світлані Дмитрівні з поміткою “внесок від (ПІБ учасника)”

Server Time: 2017-09-22 06:22:44